Niezbyt mądry mini-konkurs choinkowy

1
Oto trochę żartobliwe, ale bardzo bojowe (oraz warte 1 punkt umiejętności dla każdego odważnego) zadanie dla tych, co urwali się z choinki: zaaranżować przy użyciu świątecznych ozdób i akcesoriów (na choince? w szopce? w barszczu?) jakąś herbiową scenkę i opublikować zdjęcie o tutaj, w tym oto temacie. Oczywiście wraz z krótkim objaśnieniem, co artysta miał na myśli.

Jak wspomniałam, każdy uczestnik dostanie drobny upominek mechaniczny, ale jedno najlepsze dzieło zostanie jeszcze dodatkowo uhonorowane. Czasu macie niewiele, bo do 26 grudnia, do godziny 23.59!

W kwestii wrzucania obrazków ponownie polecam hosting imgur.com, bo stamtąd obrazki nie znikają podstępnie.


Poszalejcie trochę 8-) Wesołych świąt!
Obrazek
Specjalny medal od Aod. I od Kota.

Re: Niezbyt mądry mini-konkurs choinkowy

7
Z rzeczy "niezbyt mądrych" mógłbym się habilitować. W tym wypadku znalazłem jednak trzy małe przeszkody: nie mam choinki, szopki ani barszczu. Zaraz jednak przypomniałem sobie, że jabłka uchodzą za tradycyjne ozdoby świąteczne, więc obejdzie się bez siary.
Spoiler:

Re: Niezbyt mądry mini-konkurs choinkowy

11
Czarownik Bez Twarzy Emperel zabija swojego drugiego ulubionego syna Filasa za pomocą kuli ognia, bo myślał, że to Tygrys Śnieżny; pod czujnym okiem Garona.
#Północ #DobryOjciec #PolishBoy
Z boku lew przebrany za Mikołaja. Najbliżej do tygrysa.

Spoiler:
Zwykł być Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla
Obrazek

Re: Niezbyt mądry mini-konkurs choinkowy

15
Spoiler:
W czasie nienaturalnie długiej zimy członkowie Zakonu Sakira w swej wspaniałomyślności i umiłowaniu dobra praworządnych jednostek palą czarodziejskie nierządnice na stosach, by prawi mieszkańcy Keronu mogli się ogrzać w blasku chwały umiłowanego Sakira. Żar serc pozwala im przetrwać te trudne, skażone plugawą magią czasy oraz trzyma na dystans wszelkie plugawstwo, takie jak śnieżne demony z marchewkowym nosem.
Spoiler:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”