Septo Neheris

1
Miano: Septo Neheris
Płeć: Męska
Wiek: 24 lata Urodzony w 63 r
Rasa: Człowiek
Pochodzenie: Saran Dun

Wygląd: Jest on dość średnio wysokim mężczyzną mierzącym 175 cm, po którym nie widać trudu ciężkiej pracy. Wygląda jak by raczej unikał ciężkiej pracy, przy każdej lepszej okazji. Jest również szczupły. Można wręcz powiedzieć że jest nieco przystojny. Septo jest bardzo ciemnym blondynem. Włosy ma krótkie. Należy do ludzi zadbanych, stara się on w końcu jakoś wyglądać i dbać o siebie w miarę możliwości. Dlatego zazwyczaj dobrze ogolony no może czasem ma kilkudniowy zarost.
Ma niebieskie oczy. Widać jednak po nim delikatne oddziaływanie czasu, nie jest już typowym młodzieniaszkiem, na jego twarzy widać delikatne zmarszczki spowodowane trudnym życiem.
Jego ubrania są schludne dba o nie. Nosi zazwyczaj przeszywanicę która jest tworem jego przyjaciela z dzieciństwa jest ona bardzo specyficzna. Z powodu zintegrowanego z resztą kaptura. Jak i ozdobnymi elegantami, jest w kolorze szarym. Na rękawach ma kilka pasów materiału które służą za element ozdobny. Zdarza się że nosi czarny płaszcz z kapturem. Co do reszty skrywanej pod długą przeszywanicą.
A tam kryje się najzwyklejsza biała koszula. Do tego oczywiście nosi spodnie są one ciemno szare. A i buty nosi wykonane z jakiejś solidnej skóry. Skarpetki również, takie ciepłe wełniane. Do tego skórzane rękawice


Znaki szczególne: Brak

Informacje i plotki:
"To nie elfy strzelały do niego to on strzelał do elfów." - Nihod
"Jeśli ktoś ma oczy dookoła głowy to właśnie on" - Eleander
"On jest jakiś dziwny. Tylko pije i pije."
"Przyjezdny jakiś nie znam. Najemnik chyba jakiś, czy też przewoźnik."

Widoczny ekwipunek:
- Łuk refleksyjny - Bardzo solidny mimo sporego wieku.
- Kołczan z 25 strzałami x2
- Sztylet 25 cm przy pasie.

KP
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kartoteka”

cron