Re: Przywitaj się!

31
A więc powitam panów serdecznie i wszystkich, którzy założyli tutaj karty, a nie zerknęli do tego działu. Miałam walnąć jakąś zajebistą przemową jako by tu jest super, extra, cool, no ale ... Mam nadzieję, że sami się przekonacie :D Zapraszam do gry :D

Re: Przywitaj się!

32
Witam wszystkich serdecznie!
Mam na imię Łukasz, mieszkam niedaleko Krakowa i lubię muzykę podchodzącą pod rock (Imagine Dragons, Rise Against itp.), ale nie tylko :P W sumie, to nie wiem co mógłbym więcej rzec, także cieszę się, że mogę was poznać i mam nadzieję, że dobrze będzie mi się tutaj grało :D

Re: Przywitaj się!

33
Witam z najzimniejszego miasta w Polsce, o Suwałkach mowa oczywiście.

Mam na imię Tomasz, no i co tu dużo mówić, 2 tygodnie temu przestałem być gimbusem, czego moi kumple szczerze mi gratulowali. Aktualnie zajmuję się (1) rozmyślaniem, co jest moim celem w życiu, czyli czy na pewno dobrze zrobiłem wybierając mat-fiz oraz (2) letnią pracą przy pieleniu drzewek. Czuję się trochę nieszczęśliwy, bo, mimo że uważam się za humanistę, musiałem wybrać kierunek stricte ścisły.

Jeśli chodzi o zainteresowania to muszę zaakcentować, że kocham sztukę, jestem na nią wrażliwy i nie trawię populistycznego gówna. Stąd też moja miłość do kultury hip-hop i rapu. Sam czasem robię za "gościa od sprzętu" podczas wiejskich festynów i czasem nawet zaproszę na taki festyn jakiegoś miejscowego kota. Osobiście byłem na większości koncertów na trasie Gołdap - Suwałki - Ełk - Białystok i jestem szczęśliwym posiadaczem 43 rap płyt.

Po za tym zainteresowałem się fantastyką i, niestety, odkryłem, że mój zasób słownictwa jest żałosny, i brak mi zdolności przelewanie myśli na kartkę. Stąd jestem tutaj - chcę poprawić moje literackie zdolności.

Właśnie zacząłem lekcje norweskiego, ze względu na to, że moją przyszłość wiążę właśnie z tym krajem, no i mają świetną mitologię - mój ulubiony panteon bogów.

@Edit

Jestem też weekendowym graczem lola, jeśli ktoś chce pograć ze mną na westcie to zapraszam na PW. Konto boostuję do 30, bo poczułem się zmęczony ilością ćwierćinteligentów na wschodnim serwie.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2013, 10:47 przez Threp, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przywitaj się!

34
To może i ja coś napiszę?

Jestem Szymon i mieszkam w Mińsku Mazowieckim, 40 km na wschód od Warszawy. Skończyłem gimnazjum i po wakacjach trafię do klasy humanistycznej, choć jestem strasznie zmienny i złożyłem już prośbę o przeniesienie do mat-geo.

Uwielbiam Pieśń Lodu i Ognia (przeczytane dwukrotnie, obejrzane dwukrotnie) i niecierpliwie czekam na kolejne tomy.

Moją miłością są też tzw. Hirołsy 3, gram w nie od 8 lat.

Najbardziej interesuję się średniowieczem i całą kulturą średniowiecza. Uwielbiam gry strategiczne bazujące na mrocznych wiekach (Crusader Kings II, Medieval: Total War, a także Europa Universalis). Gram też w Dragon Age (jedynka lepsza), Gothica II i III, no i League of Legends.

Pisarzem jestem okropnym (jeżeli ktoś czyta, to widzi), ale właśnie przybyłem tu się podszkolić. Czytam każdy wątek i z każdego coś wyciągam.

No i lubię jeszcze mitologię, szczególnie nordycką oraz dalekowschodnią (szczególnie japońską).

Re: Przywitaj się!

35
Aa witam :D Wszyscy to i ja ;)

No cóż, nazywam się Patryk, mieszkam W Morągu (50 km od Olsztyna, Warmia), właśnie skończyłem gimnazjum (ahh, niestety ;( ) no i się wybieram do Technikum Leśnego do Tucholi... Jednak jestem troszkę zmienny, jak i poprzednik, ale co ja tam już mogę... W każdym bądź razie mam nadzieję, że wycisnę tam xD

Interesuję się historią ogólnie, chociaż najbardziej wryłem się w okres II wojny światowej. Mógłbym czytać o tym bezustannie. Na bieżąco śledzę również politykę, ale nie tą wewnątrz Polski, bo to szkoda gadać, ale tą światową (Korea Pn. i te sprawy) ;)

Jeśli chodzi o gry to tylko i wyłącznie strategie, najchętniej właśnie średniowiecze (Medieval Total War, Europa Universalis 3, itp.) i II wojna światowa (Men of War, Company of Heroes), ale ostatnio pykam sobie w Obliviona xD

No cóż, JRR Tolkien to ja nie jestem, ale postaram się, aby moje posty były co najmniej zadowalające ;o

Cóż tu więcej gadać, widzę, że ktoś wspomniał o językach, to uczę się hiszpańskiego, ot tak bo fajny xD

Jeśli chodzi o przyszłość, to co do tej szkoły, raczej w ostateczności zatrzymam się na leśniku, raczej bym studia brną coś w historię, może nauczyciel, dyplomację, może tłumacz i tym podobne :D

Cieszę się, że znalazłem fajne forum, ponadto, może kiedyś złaszę się na barda ;) Kto wie xD Ale najpierw podszkolę umiejętności pisarskie :D

Re: Przywitaj się!

37
Zwe się Wiktor, pochodzę z Torunia ^^
Aktualnie jestem w szkole wojskowej, stopniem podporucznik *Nie nie na papierku ;p* dowódca oddziału zwiadowczego ''dębu''. Kryptonim Sokół, na co dzień w szkole nazywają mnie Gromowładny lub Taurus. Interesuje się książkami, militarią, fantasy, anime i rekonstrukcją historyczną. Aktualnie należę do Bractwa Rycerzy Chorągwi Toruńskiej, rekonstruujemy okres około Grunwaldzki i tak jesteśmy krzyżakami. :D Cóż to chyba wszystko... Jakby ktoś chciał zobaczyć:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 6555_n.jpg - ten po lewej xD

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 3376_n.jpg - a tu po prawej.

Hmm a zapomniałbym! Moim marzeniem jest mieć własny harem Neko Pokojówek <3 xDD
Obrazek
Obrazek

Re: Przywitaj się!

38
Może w końcu i na mnie czas przyszedł.

Na imię mi Adrian, obecnie studiuję na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie, choć z Lublina nie pochodzę. Interesuję się historią, sportami walki, fantastyką i działalnością charytatywną. Powoli aklimatyzuje się na Herbii, pracując mozolnie nad kartą postaci. Mam nadzieję miło spędzić z Wami czas, być może nie tylko wirtualnie. To tyle, dziękuję za uwagę.

Re: Przywitaj się!

40
Alicia pisze:którzy założyli tutaj karty, a nie zerknęli do tego działu. Miałam walnąć jakąś zajebistą przemową jako by tu jest super, extra, cool, no ale ... Mam nadzieję, że sami się przekonacie :D
A ja dla odmiany zerknąłem tutaj, póki KP nie mam zrobionej. :mrgreen: Mówcie mi po prostu Alchemik i będzie mnie miło. ^+^" Imienia nie zdradzę, póki nie ogarnę tutaj każdej krainy i nie stworzę dobrej postaci. Jestem z Wrocławia, a PBFy mi są troszkę znane, gdyż kiedyś przez krótki czas grałem damską postacią w uniwersum post-apokaliptycznym, chciałem się później przenieść na coś z fantasy, ponieważ tam sesja umarła, lecz zabrakło mi jakiekolwiek weny, chęci i pozytywnego nastawienia, więc dałem spokój. Tutaj na razie wszystko jest ok, lecz zobaczymy.. zdanie zmienić mogę zawsze.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2014, 20:34 przez Deszczowy Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przywitaj się!

41
Siema, siema.

Witałem się na SB, jednak z braku możliwości pisania, zacząłem przeglądać inne działy. Tak więc, żeby nie zdradzać zbyt wielu szczegółów :D Jestem nieco młodszy niż moja postać w grze ;) Mówcie mi tak jak jest w nicku. Po co komplikować sprawy?

Z PBFami miałem już styczność niejednokrotnie, z dobrych kilka lat. Wszystko zaczęło się od PBFa w realiach Śródziemia. Potem był prowadzony przez Jedni Nadiru Raden w świecie SW - najlepiej go wspominam. Później było jeszcze kilka autorskich, miałem też przyjemność poznać wszystko od drugiej strony jako MG w drugim PBFie w świecie Śródziemia.

Czym oprócz tego się zajmuję? Pracuję jako trener koszykówki a przy okazji studiuję sobie jeszcze na AWFy.

To chyba tyle :D

Re: Przywitaj się!

43
Hej! :D
Wypadałoby się przywitać, więc spróbuję sklecić kilka zrozumiałych zdań. Jednak nie jest to zadanie najłatwiejsze, bo "pomaga" mi kot, który w tej chwili przeprowadza szturm na biurko.
Tak normalnie mam na imię Michał, mieszkam w Płocku. Studiuję (jeszcze) grafikę komputerową (tak to nazywają) na lokalnej uczelni. W wolnych chwilach wraz z grupą popaprańców przebieramy się w dziwne ubrania i okładamy bez pardonu ciężkimi przedmiotami po głowach ku własnej, nieopisanej uciesze. Znaczy bawię się w rekonstrukcję historyczną przełomu XIV i XV wieku. Co za tym idzie interesuję się średniowieczem, a szczególnie uzbrojeniem z tego okresu. Bardzo lubię dobrą muzykę, dobre książki, gry komputerowe, interesuję się też trochę teologią i podobnymi pierdołami.
Grałem już kiedyś w PBF-y ale prawdę mówiąc nie szło mi najlepiej, z reguły gry się rozpadały po niedługim czasie i tyle było z grania. Widzę, że to forum już długo funkcjonuje, może uda mi się zagrzać miejsce na dłużej. Tak więc witam wszystkich, mam nadzieję, że będzie nam się miło pisało.

Re: Przywitaj się!

44
Ha! Witajcie, ludziska!
Na imię mi Bartosz. Nazwiskiem, choć brzmi zacnie, się nie pochwalę.
Od kilku lat trwam w miłości do literatury fantasy i wszystkiego, co z tą tematyką ma cokolwiek wspólnego.
W wolnych chwilach chadzam na spacery lub stukam opuszkami palców w klawiaturę, pisząc opowiadania, wiersze i różne takie.
Obejrzałem w swoim życiu wiele anime, przeczytałem wiele mang, ale otaku nazwać mnie nie można. Jak drwa w kominku jaram się twórczością Andrzeja Sapkowskiego i pani Alice Mary Norton.
Do swoich zainteresowań śmiało dorzucić mogę jakąś tam fascynację neopogaństwem i okultyzmem, mistycyzmem oraz magią w ogóle. Wszystko to jednak w zdrowych, bezpiecznych granicach poznania.
Każdą inną kwestię dotyczącą mojej osoby możemy obgadać przez PW lub na SB, drogi czytelniku. Szczerze jednak wątpię, czy jestem zdolny zainteresować Cię czymkolwiek.
Bywajcie zdrowi, mis amigos!

Re: Przywitaj się!

45
Więc... Zaczynamy.
Po pierwsze: w przeciwieństwie do tego co może sugerować avek- jestem na 100% samcem i mam na imię Maciej. Pochodzę z niewielkiej, liczącej 150 tys. mieszkańców miejscowości z centrum naszego kochanego grajdołka jakim jest Polska.
Specjalizuję się w gromadzeniu zupełnie nieprzydatnej w praktyce wiedzy czy ciekawostek, choć zainteresowania można u mnie nazwać 'równomiernymi'. Z nieco większym naciskiem na kierunek kształcenia, fantastykę i inne takie oczywiście :)
A dalej... cóż, należę do tej dziwnej grupy ludzi, którzy potrafią na przykład latać po parku i sprawdzać, czy któraś ławka nie jest świeżo malowana. Bo może być. Umysł typowy dla teorii spiskowych, aktualnie bawiący się w urealnianie i spajanie z realnością takich rzeczy jak chociażby magia :)

Wróć do „Karczma”