Listy do Iny

1

Ho, ho, ho~

Mikołajkowe listy wracają do łask! Nie do wiary? A jednak!
Tego roku, tytuł patronki Mikołajek postanowiła przywdziać Ina - bogini odkrywców i wynalazców oraz córka Krinn. Wieści głoszą, że po wielkim sukcesie swej matki, zapragnęła zagrzać to miejsce, zanim na ten sam pomysł zdoła wpaść jej siostra.
Ina to miłośniczka wszystkiego, co nowe. Oryginalność i pomysłowość doceni bardziej niż prostotę czy skromność. Postarajcie się ją zaskoczyć, o ile sami nie chcecie zostać zaskoczeni. Ta względnie młoda bogini może i nie jest najbardziej skorym do płatania figli bóstwem, lecz jej błyskotliwość i geniusz potrafią być nieprzewidywalne na wiele sposobów - raz zachwycając, raz przysparzając kłopotów.

Waszym zadaniem jest wcielić się w swoją postać i napisać list z opisem tego, co chciałaby ona otrzymać od bogini. Pamiętajcie, by nie bać się w tym roku nieco zaszaleć z wyobraźnią! Im więcej wesołej twórczości zawierać będzie opis prezentu, tym większa szansa na to, że Ina przychyli się do prośby i spełni ją bez potrzeby dodawania czegoś ekstra od siebie.
Listy z życzeniami wysyłajcie na skrzynkę HERBIIczekać będziemy do poniedziałku 5 grudnia do godziny 23.59.

Listy nadsyłać mogą tylko aktywne osoby z zaakceptowaną KP.

Obowiązuje zasada jednego listu na gracza.

Powodzenia!
Foighidneach

Listy do Iny

2
Wszyscy dostaliście rózgi!

Po dogłębnej analizie waszych życzeń i zachowania nasza bogini Ina stwierdziła, że zachowywaliście się niegrzecznie – i pora na porządne lanie rózgami. I wszystko doszłoby do skutku, gdyby nie błagania pewnych person, które przekonały Inę, że byliście naprawdę grzecznymi graczami i należą Wam się prezenty, o które w różny sposób prosiliście. Było więc przymilanie, łechtanie ego i plany snute tak szeroko, że zaskoczyły nawet nas. Ale nie przeciągając już, oto Wasze prośby i spełnione życzenia:

Kamira
Spoiler:
Wierzba:
Spoiler:
Qadir
Spoiler:
Naf
Spoiler:
Rave
Spoiler:
Septo
Spoiler:
Telion
Spoiler:
Wszystkim graczom dziękujemy za udział - przypominamy również, iż nagrody są do rozdysponowania przez bardów w odpowiednim dla nich momencie w sposób fabularny. Jednocześnie pamiętajcie - nadchodzą kolejne urodziny Herbii przypadające akurat na okres świąteczny, więc szykujcie się na urwanie nóg wspaniałe prezenty loteryjne!

Pozdrawiamy cieplutko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”