Gracz szuka prowadzącego

1
Temat założony dla wszystkich nowych Graczy lub tych, którym zabrakło prowadzącego. Napiszcie tu, a któryś Bard lub Mistrz Gry powinien napisać do Was Prywatną Wiadomość lub zgłosić się w temacie, jeśli ma czas i wolę Was poprowadzić.

Re: Gracz szuka prowadzącego

2
Ja się zgłaszam. Jestem chętny na jakieś pisanie.
"Człowiek, poświęciwszy swe życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia. Niesława jest lepsza niż zapomnienie.”

Re: Gracz szuka prowadzącego

5
Nie mam żadnych obiekcji. Czekam na Twój znak.
"Człowiek, poświęciwszy swe życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia. Niesława jest lepsza niż zapomnienie.”

Re: Gracz szuka prowadzącego

7
Creed, do ciebie pytanie odnośnie Twojego zgłoszenia do przygody z Uratai. Jako że w dwóch wątkach brać udziału nie możesz powiedz na jaki decydujesz się. Ewentualnie czy chciałbyś wziąć udział w obu przygodach. Przygoda zaproponowana przez Vasa nie ma jeszcze ustalonych reguł, u mnie zaczniesz na dniach. Proszę, określ swoje stanowisko wobec wobec mojej przygody a Rajdu Barbarzyńców.

Sin'Tael, miło mi, mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić ;).

Tak więc ode mnie. Zapraszam do utworzenia przez panów tematu w dowolnym miejscu w Herbii. Sama może zaproponowałabym przygodę na Północy uniwersum jeśli Creed chciałby dołączyć do przygody Vasa, wtedy mógłby bez problemu przemieścić się. Tematyka jest dla mnie dowolna, zapoznam się z waszymi skróconymi kartami pewnie na dniach, zapraszam również do kontaktu ze mną za pomocą pmek jeśli mielibyście jakieś specjalne życzenia do co misji, a także jej celu. Możecie to ustalić między sobą wcześniej i dać mi znać. Możemy zrobić to w tym temacie, jak wam wygodniej ;).

Re: Gracz szuka prowadzącego

8
Sam Vasemir wspominał, że jego Rajd, ruszy dopiero za jakiś czas, więc myślę, że mógłbym popisać z Tobą w Thirongadzie. Najwyżej pójdzie dołączę/dołączymy do Vasemira lub na odwrót. A od samej sesji oczekuje jedynie pisania. Zdam się na Twoją wyobraźnię.
"Człowiek, poświęciwszy swe życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia. Niesława jest lepsza niż zapomnienie.”

Re: Gracz szuka prowadzącego

10
A to nie jest tak, że jak jestem z Thirongadu, to muszę tam pisać, bo demony, hemoglobina i taka sytuacja? Nie jestem tam uwięziony?
"Człowiek, poświęciwszy swe życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia. Niesława jest lepsza niż zapomnienie.”

Re: Gracz szuka prowadzącego

12
Spoko, w takim wypadku zrobimy przygodę gdzieś w okolicach Thirongardu. Wstawię na dniach link do tematu w którym zaczniecie przygodę panowie.
Sin'Tael, powiedz czy dla Twojej postaci nie będzie problemem dotarcie w to nieprzyjemne miejsce, w którym można zastać w zasadzie samych barbarzyńców albo krasnoludy (okazjonalnie)??

Re: Gracz szuka prowadzącego

14
Więc czekamy na Twój post Alicia.
"Człowiek, poświęciwszy swe życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia. Niesława jest lepsza niż zapomnienie.”

Wróć do „Archiwum”