Re: Nigdy nie...

62
Nigdy nie opalałem się całkiem nago.

Nigdy nie położyłem się nago na łonie natury w ciepły słoneczny dzień paląc Marihuanę.

(chociaż chciałbym tak zrobić)
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali

Re: Nigdy nie...

63
Nigdy nie położyłem się nago na łonie natury w ciepły słoneczny dzień paląc Marihuanę.

Nigdy nie paliłem (używek)
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Nigdy nie...

64
:lol:

Nigdy nie założyłem na siebie damskich majteczek należących do mojej dziewczyny.

Niestety nie mam dziewczyny ;(
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali

Re: Nigdy nie...

66
Nigdy nie przeczytałem i nie przeczytam "50 twarzy Greya".

Nigdy nie obejrzę też filmu (oby twórców i pomysłodawców stratowały dzikie świnie D:)
Jestem wybrykiem natury. W pogoni za głosem serca, przemierzam doliny i góry, smagany po plecach batami szaleństwa.
Obrazek

Re: Nigdy nie...

67
Umm... Nigdy nie wykonałem obu rzeczy z postu Mordreda? ^^ (zmienił formę, no co)


Nigdy nie miałem więcej niż trzech kotów naraz.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Nigdy nie...

69
Nigdy nie miałe kota rasowego.

No, chyba że czasy niemowlęce się liczą.


Nigdy nie grałem na konsoli nowszej od Gameboy Color (Komputer nie liczy się tu jako konsola)
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Nigdy nie...

70
Nigdy nie grałem na konsoli nowszej od Gameplay Color.

Jestem PC Master Race.

Nigdy nie grałem w airsoft.
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali

Re: Nigdy nie...

71
:lol:

Zajebista zabawa. Graliśmy na wieczorze kawalerskim kumpla. My całkowite nemo dostaliśmy repliki AK47. Nasi przeciwnicy jakby urwali się z woja - M16, z celownikami laserowymi, noktowizory i granaty rozrzucające kulki na wszystkie strony. Dostaliśmy niezły wpier...

Nigdy nie wyszedłem na Giewont.
"Tylko medyk może bezkarnie każdego zamordować" - Kaligula

Re: Nigdy nie...

75
Nigdy nie wypiłem więcej niż 10 piw przy jednym posiedzeniu.

Nigdy nie piłem spirytusu rektyfikowanego.
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma”