Nieobecności

1
Myślę, że to dobry dział.
Tematu nie było a na pewno się przyda miejsce, gdzie można zgłosić swoją nieobecność, uzasadniając ją zdaniem czy dwoma.

Ja zgłaszam nie tyle nieobecność, co niemożliwość pisania postów przez 2-3 dni. Wysiadł mi dysk w komputerze i będę odwiedzał forum mobilnie, jednak moja komórka nie pozwala mi na napisanie dużej ilości tekstu.

To tyle, przepraszam za kłopot.

Re: Nieobecności

2
Ja tak tylko uprzedzam, że od piątku, tj. 18.01.2012 do piątku 25.01.2012 wyjeżdżam na ferie. Prosiłabym, aby mnie w tym czasie nie skreślić od razu tylko dlatego, że jestem dość nieaktywna. Dziękuję z góry i pozdrawiam,
Abi

Re: Nieobecności

3
Dzień dobry moi mili.
Uprzejmie informuję, że od dzisiaj (dokładniej od godziny 14) będę niemal całkowicie niedostępny do 3.02. Co prawda będę robił co w mojej mocy aby wbić na godzinkę na herbię i strzelić odpis, ale może wyjść różnie, więc jeżeli nie dałbym rady odpisać przez okres dłuższy niż 48h to po prostu znajdźcie sobie zastępstwo na ten czas.

Re: Nieobecności

7
Okazuje się, że wyjeżdżam z Krakowa i chcę ten czas dobrze wykorzystać. Nie będzie mnie maksymalnie do niedzieli - w międzyczasie zapewne zajrzę ze dwa czy trzy razy na forum, ale załatwię tylko pilne sprawy.

Re: Nieobecności

13
Okazało się, że nie mogę pisać w telefonie postów, zatem ogłaszam, że przez weekend będę nieobecny. Dziś nie mam czasu odpisać tym, którym zalegam (Alicia i Aishele), więc załatwię wszystkie odpisy w poniedziałek. Przepraszam za ewentualne kłopoty.
Obrazek

Wróć do „Organizacja”