Konkurs - Herbiowe Herbarze

1
Kochani!

Herbia rozrasta się w ilość użytkowników i zarazem postaci pochodzą z najdalszych zakątków świata, lecz regionom, prowincjom i miastom brakuje oficjalnych cech charakterystycznych - herbów, barw, symboli!
Chcielibyśmy zaprosić was do kolejnego konkursu, w którym możecie zaproponować godła, herby, sybole i barwy dla miejsc Herbii. Możecie przygotować je w formie graficznej, opisowej lub jakiejkolwiek innej, jaka tylko przyjdzie wam na myśl. Dozwolone jest używanie generatorów (np: tego lub Midjounrey). Mile widziane będzie uzasadnienie, skąd wzięły się akurat te barwy i symbole i co oznaczają.

Nie musicie przygotowywać ich dla wszystkich miast i regionów. Może macie już wizję cech charakterystycznych dla regionu, w którym odbywa się wasza rozgrywka?
Dla ułatwienia, tutaj jest link do mapy.

Konkurs potrwa do końca lutego. Do wygrania będą indywidualne nagrody dla postaci graczy oraz medale dla każdego, kto weźmie udział! Na podstawie Waszych zgłoszeń stworzymy oficjalny herbarz Herbii.
Obrazek

Konkurs - Herbiowe Herbarze

2
Wszystkim dziękujemy za nadesłanie propozycji!

A oto zwycięzca konkursu!!!
Qadir zajmuje pierwsze miejsce. Jego propozycje herbów krain idealnie wpisują się w realia forum i wszystkie zostaną użyte.

Poniżej znajdziecie nadesłane przez Qadira herby:
Spoiler:
W nagrodę Qadir otrzymuje księgę czarnoelfiej magii. Sam będzie musiał odkryć, co jest w niej zapisane.Od Theo nadpłynęła propozycja herbu Meriandos wraz z wzorem mundurów ich wojsk. W nagrodę, do Theo przyleci właśnie taki dzięciołek, jaki widnieje w herbie.
Spoiler:
Iskar zaproponował wiele herbów i kilka z nich zostanie wykorzystanych na forum. Postać Iskara otrzymuje zestaw obrączek, które kiedyś musiały należeć do małżonków. Tworzą parę, która pozwala na werbalną komunikację między noszącymi je istotami. Dystans jest jednak ograniczony, a i nie mogą zostać wykorzystane częściej, niż raz dziennie.Wybrane propozycje Iskara:
Spoiler:
Dla Nafa zaś, w nagrodę za nadesłane prace, przygotowaliśmy ptasią czaszkę. choć z pozoru wydaje się tylko zwykłym kawałkiem kości, to powieszona na drzwiach, może głośnym krakaniem zawiadamiać właściciela domu o nadejściu gości (lub intruzów).Dziękujemy za nadesłane prace i udział w konkursie!

Każdy z uczestników otrzyma również medal Artysty, o ile jeszcze go nie posiada.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja”