Pamiętnik Eliana

1
Spisałem ten pamiętnik, by ten kto go znajdzie, znał moje dzieje i mógł korzystać z wiedzy, którą i ja posiadłem. Niech wieść o moich przygodach będzie inspiracją dla tych, którzy nadejdą po mnie.
Pierwsza podróż, Wonny Rynek
  • Spotkałem na swojej drodze Ziriala - natrętnego, młodego elfa. O mały włos nie wpadłbym w ręce straży! Zobacz
  • Otrzymałem od orczyczy o imieniu Vala worek pełen jabłek. Dziwny początek znajomości. Zobacz
  • Pierwszy raz wpadłem na pomysł mapowania magicznego
  • Istnieje jakiś związek między ruinami pod Tsu'rasate, a zapomnianym miastem na Chandi Zobacz
  • Otrzymałem od Vali dziwny kamień, który ma specyficzne właciwości. W kontakcie z ciałem jest tak zimny, że nie sposób go utrzymać w dłoni. Wrzucony do wody wskazuje na wyżej wspomniane miejsca. Znalazła go właśnie tam. Przy jakichś piedestałach, ktore zostały w pośpiechu uprzątnięte. Zobacz
  • ...
Ostatnio zmieniony 20 gru 2023, 7:00 przez Elian, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Pamiętnik Eliana

2
Miałem sen. Z jakiegoś powodu mistrz Orund wysłał mnie bym przyniósł lśniące drzewo, które magicznie ma uzdrowić moją siostrę Naily. Coś jednak nie daje mi spokoju. Czy to był rzeczywiście mój mistrz?
Ocalić drzewko (Eventowa sesja świąteczna)
  • Napotkałem wiele dziwnych osobistości: półgoblina, jakaś rudą rozdartą dziewczynę, bardów i Czarną Togę, wschodniego elfa oraz czarnoskórego z Karlgardu
  • Obudziłem się w jakimś dziwnym pokoju, totalnie przejedzony, nie wiem co się stało
  • Cały dom był w ruinie, jakby stoczona została tam bitwa
  • Na podłodze leżała zielona maź
  • Dziwne skrzaty zaatakowały nas, stoczyliśmy wielką bitwę
  • Po skrzatach pozostała tylko zielona maź
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pamiętniki Herbian”