[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

1
W tym temacie możecie ogłaszać swoje poszukiwania graczy, do wspólnych wątków typu Gracz-Gracz oraz Bardów do rozstrzygnięcia sprawy bądź do gry Gracz-Bard. Aby mieć większe szanse na dobranie się, opiszcie jakiego typu gry szukacie, jakiej częstotliwości odpisów itp., wszystko co wiecie, że ma dla was znaczenie. Oczywiście dla której postaci szukacie gry i w jakim klimacie. Nie będę tworzył tutaj schematu, wszystko zależy w końcu od was :)

Proszę jedynie o usuwanie nieaktualnych poszukiwań w przypadku, gdy znajdziecie już kogoś do gry lub przestaliście już szukać.

Regulamin gry typu Gracz-Gracz

[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

3
Poszukuję barda/mistrza gry do ożywienia postaci Thusnel. Uratai, mieszkanka Północy, która obecnie jest w dziczy. Trzeba naprostować jej wątki i dotychczasowe przygody. Chętny byłbym na jakiś przeskok czasowy i zacząć nieco "od zera", "kasując" dotychczasowe mniej lub bardziej udane wydarzenia i wracając do korzeni. Nie oczekuję wybuchów i wielkich przygód, jak zwykle, coś bardziej przyziemnego: walka o przetrwanie w dziczy i przeciwko zwierzętom, polowanie na wielkiego i złego Yeti, może jakieś spotkanie z kulturą krasnoludów. Mam jakieś tam pomysły i mogę przeszukać notatki, razem coś wymyślimy. Jestem chętny na wspólne budowanie kultury Uratai, historii, może jakieś rytułay, reformację plemion... No ja tu widze mnóstwo wątków. Call me. Pls.

[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

4
Poszukuję barda/mistrza gry, który poprowadzi Eliana na początku jego podróży w celu znalezienia sposobu uleczenia swojej siostry z magicznego szaleństwa. Postać pochodzi z Archipelagu, więc możemy tam zacząć (aczkolwiek niekoniecznie). Jestem otwarty na przygodę, więc nie muszę trzymać się stricte wątku poszukiwań. Zdobycie potrzebnej (bezpośrednio bądź pośrednio) wiedzy może być efektem ubocznym podejmowanych działań. Możemy zaczać od jakiegokolwiek typu przygody po za romansem. Pamiętac trzeba, że jest on u początku swojej podróży. Po za tym hulaj duszo!
Trudno mi powiedzieć jak szybko będę w stanie odpisywać, jednak myślę, że swobodnie 1-2 posty dziennie powinno udać się napisać. Co do ewentualnych odstępstw od tej reguły - wszystko wyjdzie w praniu.
Obrazek

[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

5
Oficjalnie wróciłem po bardzo burzliwym czasie ;)
Poszukuję barda, który poprowadzi historię Orlich dalej (szczerze mówiąc liczę, że to będzie Naf) ;)
Kartoteka
Będę żył i umrę na posterunku.
Jestem mieczem w ciemności.
Jestem strażnikiem na murach.
Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka.

[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

9
Iskariota pisze: 25 paź 2023, 12:25 Szukam prowadzącego - jakieś szczegóły możemy dogadać na privie, discord, msg, pw, whatever. Mogę stworzyć nową postać, mogę grać obecną, obojętnie.
Jeżeli chciałbyś pograć razem to mogę do mojego wątku zaprosić, postać obojętna jak dla mnie (ważne by ci się dobrze grało).

Paria wprowadzi, a ja spróbuję wykrzesać posta po przerwie.

Oczywiście do przemyślenia, bo a nóż ci się nie spodoba.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja”