Re: Gracz szuka prowadzącego

678
Dzień dobry.


Szukam kogoś kto poprowadzi mi pierwszy wątek. Kogoś kto czuje, że może nieco z nowym graczem poświęcić czas.
Tempo w stylu jeden odpis na tydzień zupełnie satysfakcjonuje. Jak będzie odpis na dwa tygodnie też nic się nie stanie. A jeśli będzie częściej to narzekać też nie będę ;)

Co ma się dziać w wątku, to chyba KP wyjaśnia wyczerpująco :D ale w sumie to podchodzę do tego zupełnie otwarcie. Niech będzie co ma być. Przeznaczenie, los, te sprawy, tak.

Edycja: Ugadane z Juno

Re: Gracz szuka prowadzącego

680
Mestra pisze:Raczkująca w świecie chętnie wypróbuje postać w realiach tej gry. Błagam tylko, żeby to był nie mniej niż jeden odpis tygodniowo.

Pozdrawiam!
Ja, Telion, biorę Ciebie Mestra, za gracza.
Skontaktuj się ze mną na PW, to obgadam szczegóły.

Re: Gracz szuka prowadzącego

684
Szukam MGa na wynajem!

Na czas określony, może być używany, ale w dobrym stanie. Z racji na charakterystykę postaci preferowana raczej przyziemna przygoda w okolicach Ujścia, ale przyjmę wszystko, co ma sens. ^^ Płacę dozgonną wdzięcznością i możliwością wplątania mojej postaci w konkretne bagno.
Meðalsnotr skyli manna hverr;
æva til snotr sé;
þeim er fyrða fegrst at lifa,
er vel margt vitu.

Re: Gracz szuka prowadzącego

685
Dawno nie zaglądałem do Herbii, ale jakoś tak mnie tknęło, że czas odświeżyć trochę ten temat. Szukam prowadzącego chcącego odkurzyć nieco młodego, niepozornego chłopca z nizin społecznych.

Nie widzę przeszkód w ewentualnej grze drużynowej, więc jeśli kto chętny, możemy powspółpracować.

Re: Gracz szuka prowadzącego

689
Z Juno mamy dogadane, jako że rozchodzimy się po dobroci i to koniec przygody w klasztorze. Nie oczekuję konkretnie kontynuacji, wręcz przeciwnie. Właśnie piszę z powodu ogłoszonego wydarzenia. Chętnie w nim wezmę udział.
Jak i dlaczego Maenę prowadzący rzuci w wir wydarzeń odległych od krainy Keronu, to już jego sprawa. Niech się dzieje wola Sakira.

EDIT: Jest i Bard!
Ostatnio zmieniony 20 sie 2020, 20:58 przez Tag, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Gracz szuka prowadzącego

690
Bard szuka barda, który przyda mu farta.

Bardzo zainteresowało mnie to nowe wydarzenie i chętnie pobawię się na Archipelagu. Możliwe, że jeszcze tu kogoś zaciągnę na bardziej zbiorową przygodę, ale na razie nic nie jest na sto procent pewne.
Mój Dandre padł ofiarą klątwy Ujścia i gdzieś tam utknął ze swoją przygodą lata temu, ale to już czasy dawno minione :"D
Jeśli chodzi o powód pojawienia się pana Biriana na drugim końcu świata, to mogę go obgadać z ewentualnym przyszłym prowadzącym albo zdać się na jego inwencję.


// Za namową Reni; muszę ostrzec, że najprawdopodobniej będę pisał dość rzadko, aktywnością niestety nigdy nie powalałem :"D
Obrazek

Wróć do „Archiwum”