Re: Poszukiwani Bardowie!

138
Proces rekrutacji bardów zostaje tymczasowo wznowiony. Chętnych do skorzystania zachęcamy do zapoznania się w poniższym wymaganiami.

Nowy proces rekrutacyjny (beta testy)
1. Gracz proszący o rozpatrzenie jego podania na stanowisko prowadzącego musi mieć napisany ciąg 15 postów fabularnych w których konsekwentnie nie nagina, przekłamuje lub jawnie ignoruje lore Herbii.

2. Gracz który spełni ten wymóg i złoży podanie otrzyma na PW krótki test mający sprawdzić jego umiejętność pozyskiwania informacji niezbędnych do prowadzenia czyjejś postaci w świecie Herbii. Tytuł barda zostanie mu przyznany lub nie przyznany na podstawie jego odpowiedzi.
Spoiler:

Re: Poszukiwani Bardowie!

139
Witam całą herbiową brać i pozdrawiam zarówno tych, których poznałem jak i tych, których poznanie jeszcze przede mną!
Dawnom nie był w tych zacnych progach, ale tęsknota za ludźmi psychicznie wykręconymi, jak Odyseusza doprowadziła mnie tu ponownie. Nie mam jeszcze konkretnego pomysłu, chociaż wiem, że stworzę nową postać. Trochę czasu mi też pewnie zajmie odświeżenie tego co się tu wyprawiało, ale fajnie będzie już znaleźć śmiałka, który podjąłby się prowadzenia mnie.
"Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały by coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem"

Wróć do „Archiwum”