Start forum

1
Ha! Nie spodziewaliście się mnie tak wcześnie!

Czas rozpocząć nową edycję Herbii, po tak długim czasie wreszcie na własnym serwerze! Z przyjemnością pragnę powitać starych graczy oraz nowych użytkowników, którzy, jak mi wiadomo, też nie mogą się doczekać gry ;)
Postawienie Herbii na nogi zajęło nam szmat czasu, sporo nerwów i naprawdę długie, długie godziny rozmyślań - a i tak forum nie jest odpicowane tak, jak bym chciał. Niemniej, nie było szans, bym po raz kolejny przełożyć termin startu gry - skoro się rzekło, że będzie miał miejsce tej jesieni, to w jej ostatni kalendarzowy dzień zaczynamy!
Wszyscy swe pierwsze kroki możecie postawić w tym temacie (ale prosiłbym o doczytanie jeszcze tego posta do końca ;)).

Pragnę naprawdę szczerze i gorąco podziękować wszystkim, którzy zachęcali nas do pracy. Naprawdę, gdyby nie weterani ze starej Herbii, forum by nie stanęło na nogi; a gdyby nie ekipa Vision Lighthouse, stanęłoby zapewne w znacznie uboższej, koślawej formie. Wyjdzie z tego parodia Oskarów, ale...
Chcę podziękować MatiXowi i Kosie, który zostawił mi w słoiczku prawdziwą inspirację do pisania :)
Dziękuję Abelardowi, który jako naprawdę jeden z niewielu zaoferował pomoc i rzeczywiście dotrzymał słowa, sprawdzając moje teksty i pisząc własne. Dziękuję też hi0bowi, który w ostatnich dniach postawił forum na nogi, kiedy ja nieudolnie próbowałem zainstalować modyfikacje i posypałem forum.
Chcę podziękować sggsowi, Severowi, Glorfindelowi, Shife oraz wszystkim, którzy udzielali się na shout-boxie starej Herbii - dzięki Wam widzieliśmy, że ktoś żyje, a z jednego małego forum zrobiła się społeczność ;)
Chcę podziękować ekipie z VL: Tau oraz Mortarionowi za konstruktywne komentarze, abecadłu za przyciski, -m-ichIemu, Kelanowi i Pierzastej za wsparcie i porady.
Chcę też podziękować wszystkim innym, których nie wymieniłem lub o których informacje się zawieruszyły, a których teksty ze starej Herbii wykorzystałem lub którzy po prostu podtrzymywali mój zapał (Silentowi, Auren, Krukowi).

Naprawdę jestem wdzięczny każdemu z Was i w tej chwili czuję ciśnienie, by spełnić oczekiwania - a zdaje się, że krasomówcze zabiegi przy zapowiadaniu Herbii postawiły mi poprzeczkę całkiem wysoko ;)

Obecnie spodziewam się, że weekend ten minie mi na sprawdzaniu pierwszych Kart Postaci i - jak pewnie nam wszystkim - krzątaniu się przed świętami. Liczę jednak na to, że pod choinkę dostaniecie pierwsze odpisy ;)

Na forum jest jeszcze pewnie wiele drobnych niedociągnięć - proszę o ich skrupulatne mi wytykanie na GG, shoutboxie, pw. Postaram się wszystko na bieżąco poprawić.

Starych graczy muszę poinformować, że nastąpiło trochę zmian - m.in. zrezygnowaliśmy z systemu Punktów Doświadczenia, czas akcji przeniósł się do 30 lat po wydarzeniach spod Wieży, a wzór KP i podział umiejętności uległ zmianie.

"Obcych" niedowiarków rozumiem - na temat Herbii nie było stałego przypływu informacji. Muszę jednak wrzucić coś dla tych, którzy mnie znają, a którzy w postawienie Herbii nie wierzyli - KLIK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”