Re: Nieobecności

274
Wypadło mi nagłe nagrywanie filmów i larpy.
Prawdopodobnie do końca lipca.
Zwykł być Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla
Obrazek

Re: Nieobecności

275
Natłok pracy i wyjazdów, nie wiem ile potrwa :( Wybacz mój Bardzie.

W przyszłym tygodniu wracam znad morza, po tym terminie powinno być lepiej ;)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, 18:32 przez Żerca, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę

Re: Nieobecności

277
24 lipca wyjeżdżam na jakiś tydzień w góry. Kontakt raczej jako taki ze mną będzie (choć kto wie... zasięg i te sprawy). Więc PW i dyskusje jakieś raczej będą z mojej strony ale z odpisami może być różnie.
Spoiler:

Re: Nieobecności

279
Uprzedzam zawczasu, że od wtorku mnie nie będzie, aż do niedzieli. Woodstock wzywa, a woodstockowi się nie odmawia. Może akurat ktoś też się wybiera to można by się zgadać, co by flaszeczkę jakąś wspólnie obalić.
"Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały by coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem"

Re: Nieobecności

280
Przez sierpień ograniczam swoją aktywność na forum (jakby jakaś istniała w moim przypadku xd). Będę tak jakby pracowała i jedynie co, to po 18 będę wpadała, jak już się ogarniać będę.

Re: Nieobecności

282
Uprzejmie informuję, że od 5 września zaczynam służbę przygotowawczą w wojsku, także na czas 4 miesięcy moja obecność tutaj będzie ograniczona do ekstremalnego minimum. Prawdopodobnie przez cały wrzesień się nie pojawię, dopiero potem jak już.
Obrazek
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę

Re: Nieobecności

283
Przedłużam niestety swoją nieobecność.
Zwykł być Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla
Obrazek

Wróć do „Organizacja”