Gdybyście mieli wziąć udział w takiej rozgrywce, jakie realia by was najbardziej interesowały?

Można maksymalnie wybrać 2 opcje

Pokaż wyniki

Strategia fabularna pbf

1
Mam do was pewną sprawę. Pracuję sobie gdzieś w między czasie nad pewnym projektem i potrzebuję opinii, co jest bardziej chodliwe, a co raczej mało ciekawe. Jak wskazuje tytuł pracuje nad stworzeniem kameralnego forum strategicznego, który bardzo odstaje od pomysłu Adberta, a raczej opierałby się na rozwiązaniach logistyczno-FABULARNYCH niż zwykłym ekonomicznym obliczaniu tysięcy spraw. Stworzyłem kilka rozwiązań, ułatwiających rozgrywkę, choć i tak główna rozgrywka opierać będzie się na kooperacji, rywalizacji i zwykłym fabularnym działaniu postaci, ale są one mało istotne w tym momencie. Piszę raczej o pomoc niż żeby przedstawić swój pomysł.

Re: Strategia fabularna pbf

2
Jako wielki fan gier strategicznych już na starcie jestem zainteresowany. Z grą Adberta dosłownie wczoraj się zapoznawałem. Nie wiem tylko jak to się rozwinęło i czy będzie się w przyszłości rozwijać.
Do tej pory miałem do czynienia z klasykami komputerowymi, ale zawsze z chęcią testuję coś nowego. Jak już będziesz miał jakieś konkrety, obwieść to światu, to i ja się pewnie pojawię z opinią.
"Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały by coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem"

Re: Strategia fabularna pbf

3
Brzmi nieźle.
Odradzam opcję z prawdziwymi państwami, bo to będzie przypominało kanoniczne postacie w SLach. To forum musiałoby być tak kameralne, że aż prywatne, by przypadkiem nikt nie zaklepał sobie takiej Francji tylko po to, by za chwilę zniknąć bez słowa.
Każda z pozostałych opcji jest super!

Re: Strategia fabularna pbf

6
Jestem zainteresowany. Lubię dobrą strategię. Chciałem dołączyć do gry Adberta, ale już się dawno rozpoczęła więc nie miałem jak.

Homm4 NIE jest dobrą strategią.
"Jak dzikie zwierze w okresie godowym
Jak marynarze z dziwkami w mieście portowym
Jak uczniowie Oros z uczennicami
Jak król ze sługami i nałożnicami
Jak żołnierze ze schwytanymi kobietami

Odpuść sobie, dziecię

I tak wszystko pierdolnie
Jak nikt jeszcze nie widział w świecie"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”