Zniszcz marzenie

1
Zabawa polega na tym, że trzeba wymyślić jakiś sposób, w jaki spełnia się życzenie osoby powyżej. Zabawa polega na tym, że marzenie ma zostać spełnione w taki sposób, żeby zostało co prawda spełnione, ale żeby efekt tego spełnienia na pewno nie spodobał się osobie powyżej.

Np.
"Chcę pójść do teatru."
"Idziesz do teatru, ale łapie cię hiperostra biegunka i cały spektakl spędzasz w toalecie"

No i dajemy swoje życzenie, żeby następna osoba mogła je zniszczyć i dać własne.

Ja zaczynam.

Chcę lecieć samolotem.
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali

Re: Zniszcz marzenie

2
Chciałem napisać, że jest to głupie i naprawdę się nudzisz, ale nie mogę się powstrzymać.

Oczywiście odprawę przeszedłeś bez żadnych problemów, wsiadłeś do samolotu w wygodnym fotelu przy oknie, samolot wystartował, mogłeś wszystko podziwiać, jak skrzydła samolotu przeszywały chmury... ale kiedy mieliście lądować była mgła i uderzyliście w brzozę.

Chciałbym znać wszystkie języki świata.

Re: Zniszcz marzenie

3
Znasz wszystkie języki świata. Ale niestety nie masz jak ich używać w więzieniu, skazany niewinnie na dożywocie za coś czego nie zrobiłeś, bez perspektywy wyjścia z celi.

Chcę działo laserowe.
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali

Re: Zniszcz marzenie

4
Oczywiście masz działo laserowe, a twoje marzenie spełniło się ze zdwojoną siłą, masz ich dwa. Cóż nie możesz go użyć ponieważ skończyły się wszelkie źródła energii na świecie i stoi teraz w twoim garażu bezużyteczna.

Chcę, żeby wybory parlamentarne sprzed niedzieli okazały się zafałszowane i PiS nie zdobyło żadnego poparcia. Piękne marzenie. Oj piękne.

Re: Zniszcz marzenie

5
Wybory parlamentarne okazują się zafałszowane i PiS nie zdobyło żadnego poparcia. Wkrótce Putin najechał Polskę, po ulicach maszerują żołnierze rosyjscy, a ty tęsknisz za chwilą w której mogłeś zagłosować w wyborach, choćby i nawet wygrał PiS.

Chcę być dyktatorem.
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali

Re: Zniszcz marzenie

8
Eksperyment się udał. Hoffman stał się mądrym i ogarniętym człowiekiem, ponieważ zabrał twoje ciało. Ty zaś otworzyłeś oczy i znalazłeś się w jego skórze. I jesteś taki jak on i nikt Cię nie lubi.

Zapomniałem o własnym marzeniu.

Chciałbym wydać własną grę ":D
Ostatnio zmieniony 01 lis 2015, 0:27 przez Sylvius, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zniszcz marzenie

10
Sylvius: Wydajesz własną grę. Niestety, jest tak zabugowana, że się nie da w nią grać. Nikt jej nie kupuje.

Chcę strzelać z karabinu.
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”