NA GORĄCO

1
N a G o r ą c o
Obrazek
Uważasz, że wieści ze świata pojawiają się sporadycznie? Masz rację! Co więcej, zawierają wyłącznie wątki główne. Co z pozostałymi historiami? Co z problemami zwykłych graczy? Chciałbyś się nimi podzielić? Tutaj możesz!
Wątek, w którym wcielasz się w reportera. Możesz opisać dowolną sytuację; swojej postaci, czyjegoś wątku lub swych graczy (o ile jesteś bardem). Wystarczy krótkie zredagowanie wydarzenia i link do tematu. Sposób wypowiedzi jest dowolny, nieoficjalny.
Nie są to żadne smaczki, nie mylić!
Po prostu opisujemy, co się wydarzyło. Pozwoli to nam baczniej śledzić fabułę, wyszukiwać ciekawych zdarzeń. Nie każdy (w tym ja) bacznie śledzi wszystkie wątki, a warto. Szkoda jednak czasu na każdy post, dlatego redagujmy najciekawsze! (wedle uznania)
Mam nadzieję, że dołączycie do zabawy i wspólnymi siłami zwiększymy zainteresowanie czytelników!


Wrzucone teksty można również komentować, wyrażać własną opinię na temat mających miejsce zdarzeń.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2015, 21:04 przez Callisto, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: NA GORĄCO

2
Czarny Pan Powrócił

Potężna istota, mentor Mordreda zwany Magistirii, w końcu zstąpił na Herbię. Pokonując czas, ujawnia swą ohydną sylwetkę na północnych ziemiach, gdzieś w okolicy Thirongadu. Za sprawą podstępnych czarów przywraca do życia kogoś, kto winien nigdy nie powrócić zza zasłony. Mowa o Mak'sim. Były profesor uniwersytetu w Oros, gorliwy kapłan Krinn, kontrowersyjny polityk. Teraz ponownie z herbianami. Czy Magistiri wiedział, kogo przywołuje? To diabelstwo jest potępione w całym Oros i okolicach. Jaka przyszłość czeka Mak'siego? Czy zechce zemścić się na swoich mordercach? Tego dowiecie się już niebawem!


Wątek: Krwawa Kotlina

Re: NA GORĄCO

3
Tani chwyt, nie wiem, kogo producenci Herbii chcą na to nabrać. Ten wątek serialu zaczął tracić na popularności, więc wrzucili do trailera wstawkę z Kefirem wyciętą najprawdopodobniej z któregoś ze starych odcinków dla wzbudzenia fermentu, że niby najbardziej irytująca postać ma powrócić.

#Fake #WidzowieToNieIdioci #OdgrzewaneKotlety
Obrazek

Re: NA GORĄCO

4
Spalcie mi tu jakąś czarownicę na stosie, to będzie na gorąco.
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali

Re: NA GORĄCO

7
Callisto pisze:Czarny Pan Powrócił

Potężna istota, mentor Mordreda zwany Magistirii, w końcu zstąpił na Herbię. Pokonując czas, ujawnia swą ohydną sylwetkę na północnych ziemiach, gdzieś w okolicy Thirongadu. Za sprawą podstępnych czarów przywraca do życia kogoś, kto winien nigdy nie powrócić zza zasłony. Mowa o Mak'sim. Były profesor uniwersytetu w Oros, gorliwy kapłan Krinn, kontrowersyjny polityk. Teraz ponownie z herbianami. Czy Magistiri wiedział, kogo przywołuje? To diabelstwo jest potępione w całym Oros i okolicach. Jaka przyszłość czeka Mak'siego? Czy zechce zemścić się na swoich mordercach? Tego dowiecie się już niebawem!


Wątek: Krwawa Kotlina
Wrócił? Czy nie wrócił? O to jest pytanie.

Administracja zbombardowała śmiałe plany barda Callisto. Reguły mówią jasno zmartwychwstania być nie może. Post napisany został usunięty. Herbiowi anarchiści zwierają szeregi i zapalają pochodnie z Mordredem na czele. Jak rozwinie się ta sytuacja? Czy administracja zrobi wyjątek który stanie się precedensem na skalę ogólnoforumową? Czy też będzie stała niewzruszenie na straży obecnych porządków? I co na to sami zainteresowani? Callisto i Mroczny Kefir?

Na te wszystkie pytania odpowiedź uzyskacie już wkrótce.
"Tylko medyk może bezkarnie każdego zamordować" - Kaligula

Re: NA GORĄCO

8
Urząd Bezpieczeństwa wciąż na straży jedynego słusznego porządku. Kreatywność i myślenie poza piaskownicą nie jest mile widziana. Najgorliwszy strażnik niewzruszonego ustroju, Kim Dzong Hon, już przegląda teczki z donosami i szykuje obozy.

Dziennik - Ni chuja.
Jestem wybrykiem natury. W pogoni za głosem serca, przemierzam doliny i góry, smagany po plecach batami szaleństwa.
Obrazek

Re: NA GORĄCO

10
Wielka miłość?

♬,♫ ,♪

Niedawno wystosowano tekst, jakoby potężny Mak'si powrócił. Propaganda zyskała na zainteresowaniu, co obserwowaliśmy zarówno tutaj, jak i na czacie. A skoro jesteście obudzeni, warto zainteresować Was kolejną nowinką. O dziwo także z tego samego wątku!
Mordred, który romansuje z demonami- teraz wszyscy Sakirowcy i prawi gracze oburzają się- odzyskał swoją ukochaną Mandy. Demon powrócił na Herbię i z pewnością będzie łajdaczyć się z naszym ulubionym anarchistą. Oczywiście za cenę przyzwania należało zapłacić krwią. Czyją?
Elfią krwią. O co chodzi z tymi elfami? Wszyscy ich nienawidzą, dogryzają, dokuczają. Najchętniej pozbyto by się ich, tak jak uchodźców z Syrii. Co wy na to, czytelnicy?
Kotlina

A może ktoś jeszcze zechce podzielić się swoim wątkiem? Z pewnością Vespera lub Aravath mogą dużo powiedzieć, bowiem u nich "się dzieje". A co z Altarisem, który ostatnio powala aktywnością? Czekamy na więcej historii, komentarzy! Z Bogiem.

Re: NA GORĄCO

11
ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ! Dwie kobiety, jedna cela! Czy kraty morskiego więzienia ochłodzą ich gorącą relację? Czy bujanie okrętu ukoi ich skołatane nerwy? Czy ciepła strawa i stare koce pozwolą im przeżyć kolejną noc... sam na sam? Czy starsza obroni młodszą? Czy młodsza zacznie podziwiać starszą? Wygra stal, czy miłość? Powołanie, czy natura? Dowiedzcie się sami!
2girls1cell
Obrazek

Mistrz & Czeladnik Fanpage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”