Wielki Test z Herbii

1
Zabawa polega na zadawaniu zagadek związanych z Herbią. Mogą dotyczyć wątków różnych postaci, tekstów z Atlasu, życia forumowego (np. Ilu bardów miał Hoffman? Wymień ich chronologicznie.). Uprasza się tylko o rozsądek w ich wymyślaniu, tzn. nie pytamy o treść rozmowy z SB z 20 lipca 2013r., która odbyła się pomiędzy dwoma graczami.

Zaczynamy:
Kto pozbawił przytomności Mak'siego (postać Mrocznego Kefira) zaraz po zamordowaniu Alexandrii? Podaj profesję tej postaci.
Obrazek

Re: Wielki Test z Herbii

2
Pani Halinka, wbrew imieniu nie pani z dziekanatu, a sprzątaczka.


Kto dostał medal za zawarcie ze mną paktu na czas jednego dnia? (Wbrew pozorom całkiem łatwe)
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Wielki Test z Herbii

3
Licho. Jako jedyna została oznaczona medalem "Pogromca Nekomimiego".

Najsłynniejszy heretyk Herbii? Ja wiem, że w każdym z Was kryje się skłonność do kacerstwa, ale ten akurat pochodził z Irios. I w przeciwieństwie do Was już spłonął.

Podpowiedź: szukajcie w dziale "Postaci niezależne".
Obrazek

Re: Wielki Test z Herbii

5
Epigaryma pasuje do opisu, choć ponoć jest mało znana. Inne nie mają wzmianki o gałązkach.


Jakie miejsce zamieszkane jest przez Wysokie Elfy? Chodzi o populację, nie pojedyncze osoby.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Wielki Test z Herbii

11
"W największej chacie, w centrum, obok niewielkiego rynku ze studnią, mieszka Tavis,"


Kto wyposażył Sakirowską Osę w przysmaki (np. ciasto domowej roboty) przed jej wyprawą do jaskini heretyka?

Aodhamair: 2
Kurbag: 1
Nekomimi: 2
Szpaczysław: 1
Vespera: 2
Cal(L)i$to: 1

Edytowane; Kurbag nie dostał punktu.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 21:30 przez Callisto, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Karczma”