Re: Przywitaj się!

46
Nooo dobra nudzi mi się! więc się przedstawię. Jak już mogliście czasem zauważyć na SB mam na imię Ola, lat... no mam ich trochę, coraz starsza jestem! ;< studiuje na PŁ bezpieczeństwo pracy i posiadam ambitna pracę czyli pomagacz (lub osoba którą można wykorzystać! teoretycznie do pomocy) na stacji paliw a orzełkiem. Do tego hm ciemną blondynka jestem, ale stara staram się zasłonić głupotę rudym kolorem i nauczą a wredotą (mamusia nauczyła)
AAAh i och! siedzę sobie jeszcze jako edytor w grupie skanlacyjnej mang, od około 2 miesięcy nic tam nie zrobiłam bo sesja to zło a ja leniwa jestem i rysik do tableta zgubiłam, a bez rysiku to ciżko oj ciżko ;<

Re: Przywitaj się!

47
Witam jestem Mateusz (ciezko nie wywnioskowac z nazyw xD )
Mam 18 lat
Zainteresowania: Anime, muzyka (metal, rock itp.), gry typu Lol i Smite, pilka nozna (gra, nie ogladanie)
Mieszkam w Holandii, a w wakacje jestem zazwyczaj w Warszawie.
Woj­ny zaczy­nają się, kiedy chcesz, ale nie kończą się, kiedy prosisz.

Re: Przywitaj się!

51
Cześć!
Pogooglałem trochę i wpadłem na to forum. Nie powiem, od razu mnie zainteresowało. Chętnie zostanę. Lubię mitologię Grecką/Rzymską, książki i gry komputerowe. No i oczywiście PBF-y. :D
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć." - Andrzej Sapkowski - "Krew Elfów"

Re: Przywitaj się!

52
Damian, lat 12.
Mieszkam w Sosnowcu, na jego obrzeżach.
Ogólnie lubię oglądać telewizję, ale z innych zainteresowań to dyskoteki, dziewczyny i ogólnie takie-takie. Ale w miarę to, nauka mnie najbardziej kręci.
Lubię też Warsaw Shore. Ambitny i wspaniały show.
Zwykł być Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla
Obrazek

Re: Przywitaj się!

53
Cóż.
Mnie na imię Michał, mieszkam w małym miasteczku pomiędzy Łodzią a Warszawą, w Skierniewicach.
Lat mam 18, interesuje się rysunkiem, grafiką komputerową, grami wszelakimi, imprezkami^^, dziewczynami :), lubię też pisać, ale nie uważam, że wychodzi mi to jakoś specjalnie wspaniale, jeszcze duużo praktyki przede mną. Kiedyś bawiłem się w pisanie gazetki, wtedy to nauczyłem się porządniej składać zdania i poszerzyłem zasób słów. Z książek lubię Fantasy. Czasem też obejrzę jakieś anime, ale to rzadko. Dobre wspomnienia ma z SAO, Death Note i FMA.

"Every history must have the end"
~Travis Fletcher

Re: Przywitaj się!

54
Witam!

Mam na imie Mateusz, na tym dziwnym swiecie zyje zaledwie 19 lat i pochodze z Poznania. Aktualnie mieszkam w Wielkiej Brytanii, dlatego tez przepraszam za brak polskich liter. Interesuje sie fantastyka, muzyka oraz filmami. W wolnym czasie lubie sie spotkac ze znajomymi (co aktualnie nie ma racji bytu z wyzej wymienionego powodu). Na poczatek to tyle, jesli macie do mnie jakies pytania to piszcie, a ja z checia odpowiem ;)

Re: Przywitaj się!

55
Cześć. Wypadałoby aby moim pierwszym postem było przywitanie się ;)

A więc na imię mam Szymon, lat 17. Nie jestem pewien, czy po przeczytaniu tej listy nie wyślecie mnie czasem do wariatkowa, ale mówi się trudno :D

-Programowanie - Głównie tworzenie stron internetowych(XHTML, PHP, CSS, troszkę JS), ale od roku uczę się też programować w C++...

-Matematyka/fizyka - ale to dlatego że potrzebne na studia :|

-Szachy - raczej amatorsko i bez większych sukcesów...

-Pływanie - efekt mojego postanowienia na stopniowe odnerdzanie się :D Tutaj jestem z siebie nawet zadowolony(ostatnio na przykład 500m klasykiem w 12 minut). Zwłaszcza, że pływam dopiero 3 miesiące. Jednak na tym moje odnerdzanie się kończy... Za wyjątkiem czasu spędzonego na pływalni cały czas przed kompem/w książkach :D

-Książki - jak pewnie zdecydowana większość osób na tym forum, jestem fanem fantastyki. Moją ulubioną serią są "Kroniki Czarnej Kompanii" Glena Cooka. Ogólnie lubię właśnie w książkach klimaty zbliżone do "Kronik".

-Muzyka - Zdecydowanie muzyka rockowa. Na chwilę obecną głównie brytyjskie zespoły. Na przykład Muse i Arctic Monkeys.

-sesje RPG - no właśnie... tutaj na razie miałem doczynienia jedynie z sesjami... W gry PBF takie jak ta będę grał pierwszy raz :) Mam nadzieję, że zabawię z wami jak najdłużej ;)

Ok... To chyba wszystko. Numer buta 46 jakby ktoś chciał wiedzieć ;)

Re: Przywitaj się!

56
Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się Maksymilian, ale jak nietrudno się domyśleć, wszyscy wołają na mnie Maks. Bądź Maksiu. Mam 21 lat i studiuję Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. A pochodzę tak samo jak Kalkstein i SzalonyJogurt - z Płocka.

Interesuję się kilkoma rzeczami. Jednym z moich koników jest polityka. Z nią też chcę związać swoją przyszłość "naukową" jeśli chodzi o studia, a precyzując - chodzi mi o Bezpieczeństwo Energetyczne.

Do tego od ponad pół roku zafascynowany jestem kulturystyką, co wiąże się z chodzeniem na siłownię. Moim "idolem" jeśli chodzi o to są Lazar, Karmowski i Lech (może znajdzie się ktoś, kto podziela moje zainteresowania?!). Do tego swojego czasu strasznie dużo pływałem, ale przez zmianę miejsca zamieszkania (i droższe baseny z tym związane) przestałem, ale już nie mogę doczekać się gorąca i popisywania się klatą nad jeziorkiem :D.

W swoim życiu byłem już rycerzem, robotnikiem budowlanym, pracownikiem na giełdzie i gimnazjalistą. Raz prawie zostałem kurwą. A gdyby nie intensywna noc prawdopodobnie dziś byłbym kelnerem.

Czasem coś skrobnę. Moim marzeniem jest zostać pisarzem. Moi ulubieni autorzy to Charles Bukowski i Dmitry Glukhovski. Do tego Pratchett, Sapkowski, Piekara.

Lubię wódkę. Szczególnie w towarzystwie pięknych kobiet. Najlepiej czerwonowłosych.
Jeśli chodzi o muzykę to wszystko. Mój ulubiony utwór to "Srał wam wszystkim w oko" Zbuntowanego Kaloryfera i na równi z nim "Punkowa Królowa" Muratora.

Poza tym w sumie to jestem nerdem. Siedzenie na komputerze <3

No. To na tyle. Pozdro!

Re: Przywitaj się!

57
Cóż...Czas powiedzieć Hello...

Witam, na imię mam Mikołaj ( I teraz jak na zborze AA: Czeeeeść Mikołaj!), nie roznoszę prezentów ani nie mam takiego brzucha :) No i jestem brzydszy

Jestem z Trójmiasta, i mam...dużo lat. :)

Bywałem robolem, biurwą, ochroniarzem, a nawet wikingiem się zdarzyło zostać...Ale bez gwałcenia wieśniaczek i palenia wsi :)

Hobby:
-Muzyka (szeroki przekrój od metalu po...rap. Yep, you heard it right.). Słucham, tworzę, piszę.
-Historia, zwłaszcza średniowieczna
-Wędkowanie (Bo myśliwi są na cenzurowanym, mimo iż mnie ciągnęło by latać z flintą/łukiem za dziczyzną, niemniej łowcą jestem, ale fauny płetwiastej)
-Broń, szczególnie biała
- I TU UWAGA, NIE ZGŁASZAĆ PROKURATURY! Kibicuję. Tak. Jeżdżę jak wariat tysiące kilometrów oglądać mierny polski futbol, odpalić racę i zedrzeć gardło do granic permanentnego zniszczenia strun głosowych. Nie, nie biję kobiet i dzieci. Połykam je w całości :)
-Żegluję. Nie po kałużach, a po morzu, okiełznując jego furię z różnym skutkiem.
-Sport. Konkretniej sztuki walki i siłownia. Tak, jestem łysy i targam żelazo, okazjonalnie robiąc sobie krzywdę w ringu. Uprzedzając pytanie: w "tych" okolicach wszystko w porząsiu.
Czytuję rozmaitych autorów, od obowiązkowych pozycji typu Sapkowski i Tolkien po Martina, Barkera, Lovecrafta i Pratchetta. Nie trzymam się jednego nurtu, a biorę z każdego co najlepsze. No, poza romansidłami.

Fascynują mnie kobiety...Igranie z ogniem, ktoś to nazwie...Cóż, nigdy nie byłem wygodnicki. Szukanie przyszłej byłej żony jest nader ciekawe :)

Na chwilę obecną to w sumie tyle :)

Re: Przywitaj się!

59
Witam, nazywam się Beniamin, ale z racji takiego imienia wszyscy mówią po prostu Beny.

Mam 21 lat i aktualnie studiuję informatykę na UŁ, czyli w nie najpiękniejszym z miast :D

Interesuję się muzyką różną, głównie klasycznym rockiem, czyli lata 60-70, jednak jestem bardzo otwarty na inne gatunki.
Książkami, głównie fantasy aczkolwiek nie gardzę kryminałem, thrillerem czy książką historyczną.
Sportem, od kilku miesięcy trenuję lacrosse i muszę przyznać, że jest to naprawdę wciągająca i ciekawa forma aktywności.
Gram również na gitarze, a także bardzo amatorsko na harmonijce ustnej :D

Re: Przywitaj się!

60
Witam wszystkich.

Nazywam się Łukasz mam 23 lata mieszkam w Rumi(Oczywiście każdy wie że to jest miasto sąsiadujące z Gdynią, no bądźmy poważni ;) ) studiuję Chemie Fizyczną na Uniwerku (w tym miejscu wszyscy robią wielkie oczy albo, z mądrym wyrazem twarzy kiwają głową, mrucząc "uhm uhm")
Moje zainteresowania to Piłka nożna; kopie sobie amatorsko, a na poważnie traktuję taktykę, trening i generalnie jaram się Trenerką.Interesuje się też historią a poza tym lubię czytać książki, przeważnie takie poważne, wierzcie mi lub nie ale z przyjemnością czytałem lektury szkolne(no dobra przy "nad Niemnem" płakałem, płakałem jak niestabilna emocjonalnie nastolatka na finałowej scenie "Zmierzchu", lub Polski przedsiębiorca podczas kontroli urzędu skarbowego), najbardziej lubię Dostojewskiego, ale też literaturę, fantastyczną i futurystyczną albo post-apokaliptyczną. Kiedyś bawiłem się trochę w Lochy i Smoki, ale to krótki i bardzo mało znaczący epizod, gdzieś widziałem reklamę Herbi, i po przewertowaniu cząstki jej zaplecza historycznego, socjologicznego czy religijnym znowu poczułem ten klimat :D i oto jestem, mam nadzieję że to początek fajnej przygody, pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz witam.

P.S.
Zauważyłem że w porównaniu z innymi mój nick jest mało "fantastyczny" ale no cóż, mam taki sam wszędzie w internecie i jestem do niego troszkę przywiązany, jakoś będziemy musieli to przeżyć.

Wróć do „Karczma”