Mapa użytkowników

1
Pragnę wyłudzić od Was kolejne informacje, by sprawniej manipulować użytkownikami i jątrzyć w waszych relacjach. Mapa użytkowników oparta stworzona jest poprzez narzędzia Google i powinna być sposobem na sprawne odnalezienie siebie nawzajem ;)
Pomoże to w organizowaniu małych spotkań lub większych zlotów - a myślę, że w tym roku przynajmniej jeden taki będzie, bo mam wrażenie, że nasi nowsi gracze całkiem dobrze dogadują się ze starszymi :D
Oczywiście nikt nie wymaga podawania swojej lokalizacji do publicznej wiadomości - rzecz jest całkowicie dobrowolna ;)


Adres mapy



Starej mapy użytkowników nie wrzucam, bo nie jestem pewien, czy wszyscy zechcą ponownie udostępnić swoje dane.

Re: Mapa użytkowników

3
Na lewo od mapy powinniście mieć czerwony przycisk "Edytuj". Po kliknięciu powinny się pojawić ikonki w lewym górnym rogu mapy - należy kliknąć na niebieski znacznik, a następnie oznaczyć wybrane miejsce na mapie, dodając odpowiednią nazwę i opcjonalnie opis.
Być może jest wymagane zalogowanie się na konto Google, ale wydaje mi się, że nie. Daj znać, jeśli jest jakiś problem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”