Sesja RPG online

1
Czołem

Czy znaleźliby się chętni na rozegranie sesji przy użyciu TeamSpeaka lub Skype? Wsparlibyśmy się Roll20 (roll20.net, jeśli ktoś nie zna).
Mógłby to być setting Herbii, ale jeśli tak, to mechanika byłaby rozbudowana. Poza tym mógłby to Wampir z WoDa (klasycznego, oczywiście), ewentualnie jakieś Star Warsy, ale do nich jakoś brakuje mi sensownej mechaniki. To mógłbym potencjalnie mistrzować, raczej dla nie więcej niż czterech osób; oczywiście chętnie też bym zagrał, gdyby mistrzować chciał ktoś inny... byle nie w Warhammera ani Wolsunga.

Re: Sesja RPG online

2
SW mają kilka mechanik - wydaje mi się że najlepszą jest SW Saga. Oparte o d20.

Jak już mowa o d20, znalezienie materiałów do D&D 3.5 jest o wiele łatwiejsze, niż się wydaje. A 95% materiałów do Pathfinder jest dostępnych oficjalnie (legalnie) na stronie Paizo (wydawca PFa).

PF uwzględnia wczesną broń palną (z możliwością rozwalenia się tejże podczas strzału), działa oblężnicze itp, do tego jest naprawdę wiele ciekawych klas do wyboru, więc odwzorowanie Herbii byłoby... możliwe.


Nie mam mikrofonu więc odpadam z gry, ale jeśli chcecie mogę po prostu dać linki do systemu, jaki wybierzecie. I miłej zabawy.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Sesja RPG online

3
D20 uważam za jedną z najgorszych mechanik, jakie w ogóle można do gry dobrać - cuda-niewidy, z jednej strony kompleksowe podejście do wszystkiego, a z drugiej jak przyjdzie co do czego, to wychodzą absurdy. Kompletnie nie nadaje się do żadnego stylu gry, z jakiego bym czerpał przyjemność - co najwyżej do cRPGów.
Konkretnie Sagę też miałem nieprzyjemność testować może na trzech-czterech sesjach... już zabawniejsze są Miniatures.

Re: Sesja RPG online

4
Ja mógłbym się przyłączyć :3
Kostki do dnd (takie ładne czarne z białą mgiełką) zostały w Polsce to nie miałbym czym rzucać, pozostałyby internetowe strony. Są takie gdzie widać kto rzucił jaką kością i tego nie da się edytować, wg. mnie to byłby najlepszy pomysł. Chociaż jak skype z kamerką to zwykłe kości też przechodzą.

Ja tam bym w star warsowym universum sobie pograł, ewentualnie klasyk jakiś typu Faerun który jest wszystkim znany.
http://instagram.com/hierarcha
https://twitter.com/KubaWT

Re: Sesja RPG online

5
Ja też bym chętnie zagrał, ale jako gracz. Swojego czasu próbowałem mistrzować i wychodziło mi to raczej kiepsko. Zagrał bym w cokolwiek. Kostki mam, nawet podręczniki do D&D 3.5 gdzieś się znajdą.
"Tylko medyk może bezkarnie każdego zamordować" - Kaligula
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”