Tak, tak, tak!!

1
Czyli ogólny temat na temat czegoś, co chcieliśmy osiągnąć i nareszcie się udało. Bo czemu miałoby nie być takiego tematu.


Piszę pierwszy post z nowego mieszkania! Koniec użerania się z normalnymi inaczej ludźmi, problemami z ogrzewaniem, internetem (dobra, to od poniedziałku) i prądem.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Tak, tak, tak!!

14
Udało mi się „zrehabilitować” niestabilnego psa moich rodziców i dziś jest znacznie spokojniejszym, zadowolonym z życia zwierzakiem. Fajnie jest móc zabrać całą „watahę” na spacer, zamiast tylko swojego.

Dodatkowo, jakiś czas temu koń, którego sprzedałam oraz jego nowa właścicielka stanęli na podium w swoich pierwszych zawodach. Konik był super-dzielny, a trenerka juniorki pochwaliła mi go za świetny charakter oraz ruch i za postępy w szkoleniu, a mnie za dotychczasową pracę. Sama kupowałam go jako czteroletnie dziecko we mgle i jeździłam od podstaw, więc miło było to usłyszeć. Sprzedanie go w naprawdę dobre ręce było sukcesem samym w sobie.

Re: Tak, tak, tak!!

15
Po wielkich bojach i bólach wymieniłam sobie nie-tak-do-końca sprawny sprzęt ASG na sprawny.
Ból największy był finansowy, ale co tam.
Teraz jeszcze dozbierać kasę i wymusić na kierowniku urlop, i jazda na Old Town!

(wtedy będzie sukces pełen, ale i tak jest ok)
[wyjustuj]
She may not be the strongest warrior, nor the fastest or smartest, but you will never find a greater heart than hers.
You will not break her.
[/wyjustuj]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”