Re: Ankieta o PBFach

16
Zuris, PBFa to nie, ale w Supernatural jest cały odcinek o rzeczywistym role play o... Supernatural. Oraz zdaje się jakiejś gierce, prawdopodobnie wymyślonej na potrzebę odcinka. >DDD
Mało tego - Charlie, wokół której kręcą się takie motywy, gra w RPG, cRPG oraz uczestniczy (a pewnie nawet organizuje) LARPy ;)
Żeby było zabawniej: prywatnie też jest zapaloną graczką, a stworzyła między innymi komediowy serial na bazie WoWa - The Guild, udostępniony na Youtubie. Chyba coś z Dragon Agem też kręciła...

Re: Ankieta o PBFach

17
Vasemir pisze:A zapadło Ci coś w pamięć odnośnie historii/charakteru postaci? Spodziewałbym się tysiąca sierot i kobiecych postaci "trochę uroczych, a trochę żmijek, hihi", no a faceci z bliznami to też standard.
jako że pytałem tylko o wygląd, nie mam żadnych opisów postaci, ale tak, można zgadnąć xD "dodam wadę, żeby nie było zbyt super" to rzeczywiście dosyć częste postępowanie
Vasemir pisze:Myślę też, że na PBFach gra (lub jeszcze ze dwa lata temu grało) znacznie więcej osób - może tak pod tysiąc.
no tak, powiedziałem o trzystu z ironią i właśnie żeby pokazać, że to badanie nie przemawia za wszystkich :) czyli nie mamy żadnych podstaw do myślenia, że 2/3 graczy na pbfach to kobiety, i wątpie, że tak jest. na forach anime nie byłem, ale ankieta tam dotarła, miałem stamtąd opowiedzi, ale nie zbyt dużo. chciałem już zaproponować wrzucić tam linka, ale przypomniałem, że o płci nic się więcej nie dowiemy, bo usunąłem te pytania i myślę, że tak jest lepiej xD niech już ankieta będzie, um, bezpłciowa.

Aishele pisze:Hm, gracze PBF-ów "wzorowanych na filmach/serialach" i "real life" stanowią tu całkiem sporą grupę, a grają tam chyba w większości dziewczyny, może stąd takie proporcje?
właśnie! nie wiem, jak z filmami/serialami, to jest zbyt szeroka tematyka, ale na real life są prawie same dziewczyny i gra tam cholernie się różni. nawet musiałem osobno opisywać w raporcie tamtejsze podejście do wyglądu postaci, bo zamiast wyglądu są "wizerunki" celebrytów i gra jest znacznie bardzie wyzerunkowa, niż fabularna
(czyli dużo ciekawych rzeczy sobie uświadomiłem xD)
wrzuciłem do nich linka z ciekawości i co prawda nie ociekiwałem, że będzie aż taki efekt i aż tyle chętnych do wypełnienia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”