Gry sieciowe

1
Większość graczy PBFów to też gracze "zwykłych" gier wideo, a podobno na Herbii sporo osób gra w gry wieloosobowe. W ramach integracji ludności (bo społeczność łatwiej kontrolować!) moglibyśmy od czasu do czasu pyknąć coś razem ;)
W pierwszym poście będę prowadzić listę potencjalnych graczy. Swoją drogą, na start pozwolę sobie kilku wpisać :P Jeśli błędnie - dajcie znać na gg.

Sam gram regularnie w Team Fortress, zacząłem coś pogrywać w Planetside; w LoLu mam 30lvl i zaktualizowany klient, ale ponad pół roku nie grałem. No i zawsze chętnie zagram w HoMM3 :D

League of Legends:
- Kosa (EU North/East)
- Nuclear (EU North/East)
- MatiX (EU North/East)
- Vasemir [VasemirPL] (EU North/East)

Planetside 2:
- Vasemir [VasemirRahid] (Vanu, Lithcorp)

Team Fortresss 2:
- Vasemir

America`s Army 2.5
- sggs

MU Online
- sggs [brak serwera]

HoMM 3:
- Vasemir
- Sever

CoD: Modern Warfare 3:
- Sever

Guild Wars 2:
- Sever

Re: Gry sieciowe

2
Ja Americas army 2.5 na assiście [Wilczan]

No i jeszcze chętny bym był może na jakiś serwerek Mu Online. Preferuje starsze wersje, expienie zbliżone do starego globala, albo max
[wyjustuj]W życiu powinieneś spróbować wszystkiego. Potem dopiero, wyzbytym ignorancji, obierać własną drogę.[/wyjustuj]

Re: Gry sieciowe

3
Multi? Hmm ;p
Mogę pograć w Call of Duty Modern Warfare 3
hirołsy
jakiegoś odlschoolowego rpg
Guild Wars 2
ostatnio zastanawiałem się nad Warframe, albo Planetside 2(chociaż miesiąc w temu jak próbowałem grać, to komfortowo tylko na niskich ustawieniach szło ;/)

Vas, co do TF2, kiedyś grałem ale potem jakoś przez brak drużyny mnie to znudziło ;p, tak spamując: A jaką klasą grasz? Ja zawsze lubiłem inżyniera i spy'a

Re: Gry sieciowe

4
Vas, co do TF2, kiedyś grałem ale potem jakoś przez brak drużyny mnie to znudziło ;p, tak spamując: A jaką klasą grasz? Ja zawsze lubiłem inżyniera i spy'a
Ja drużyny na lobby też nie mam - pogrywam tylko na kilku serwerach, kiedyś na Szybkich i Wściekłych, teraz na Strzelnicy-Konin. Chrzanić drużynę, sami wygramy :P

Najwięcej czasu gry mam na żołnierzu, bo jest najbardziej uniwersalny, potem engi, pyrka i med, dalej scout na niektóre mapy. Szpiega w ogóle nie ogarniam, snajperem grać nie lubię w TFie, demo i gruby jakoś mnie nie kuszą.

Re: Gry sieciowe

12
Chętny jestem na Herosy III, MW2 a jeżeli chodzi o MW3, to tylko na piracie. Left 4 Dead 1 i 2 również wchodzą w grę.
"Człowiek, poświęciwszy swe życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia. Niesława jest lepsza niż zapomnienie.”

Re: Gry sieciowe

13
Gram w Lola, Aiona i grałem w NVN oraz SWTOR. Z tych dwóch ostatnich nie pamiętam nicków, ale co do Lola to: World Devourer na serwerze North/East
W Aiona dopiero zacząłem grać i mam nick: Halnus na serwerze polskim, tak przynajmniej jest napisane. Asmodai jak coś.
Nie wiem czy nadal będę grać w Aiona, ale w Lola jak najbardziej i jakby ktoś chciał pograć to można słać zaproszenie ;], gram zazwyczaj wieczorami.

Re: Gry sieciowe

15
lol eune i euw: HodowcaKurczakow
TFa moge zainstalowac na dniach jak windowsa na nowym kompie zainstaluje
SW:ToR tomb of fredon nadd nick edipl i wyklepiesie


a, no i pocisne kazdego 1v1 w herosy3 :p
My faith is my shield, my fury is my sword.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”