Co wybrać?

1
Mam dwie opcje.

Pierwsza: Laptop o niezłych parametrach, ze sklepu, z gwarancją, 2200 zł.

Druga: Laptop o niemal identycznych parametrach, dwa razy więcej miejsca na dysku, z lombardu, gwarancja rozruchowa (1 dzień), 1100 złotych z szansą na obniżenie do 1000.

Co byście wybrali? Z tym że opcja pierwsza sprawi że będę miał ten laptop później niż w opcji drugiej.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Co wybrać?

3
Kocie...
Ja wybrałbym na Twoim miejscu laptop z lombardu. 1k złotych piechotą nie chodzi, a miło jest mieć dodatkowy tysiączek w kieszeni. Bądźmy szczerzy - szansa na to, że będziesz zmuszony korzystać z gwarancji jest raczej niewielka. Skoro parametry są podobne, to nie ma co silić się na kupowanie komputera w salonie. No i masz tę nieszczęsną gwarancję rozruchową. Jeśli nie odpali - zwrócisz. A jeśli później będą jakieś problemy... no cóż. Idź na jakieś lan-party i zawiąż znajomość z ogarniętymi informatykami, hehe. To tyle ode mnie.

Liszko...
Powinnaś założyć białe skarpety z kwiatkiem (po pewnym czasie i tak zmienią kolor na czarny) lub odpruć kwiatek z białych i misternie przyszyć go do tych czarnych. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”