postacie fabularne

1
Jak już zauważyliście w "Cechy dobrego forum" bez powodzenia staram się sklecić forum według konwencji świata zawieszonego w próżni. Stwierdziłem że najważniejsze w dobrej rozgrywce w próżniowym świecie są postacie fabularne. Założyłem nawet odpowiednie forum http://www.ekplorerzy.pun.pl/viewforum.php?id=22 ale jakoś nie mam pomysłów. Więc pomyślałem żę wymyślając postacie fabularne można się wykazać kreatywnością i po to jest ten temat.

Re: postacie fabularne

3
Postacie które biorą udział w tworzeniu fabuły na dłuższą metę. Przykład. Walsevir Minoner Wygląd: Barczysty mężczyzna z orlim nosem. Ma kruczoczarne włosy i zielone oczy.
Historia: Pochodzi z osady Słowiańskiej w okolicach Endarul. Już w dzieciństwie wybył się na wodza miejscowych złodziejaszków. Dokonał tego dzięki zdolnościom dyplomatycznym. Pogodził podziemny świat cyganów i Słowian rezygnując zarówno z niekończących się walk o terytorium jak i z niekorzystnego podziału na strefy. Zastosował podział niszowy. Słowianie przemycają się da i produkują nielegalne towary a cyganie kradną. System takie podziału świata przestępczego na jego cześć nazwano systemem Walsevira. Dzięki swojemu sprytowi udało mu się w końcu połączyć środowiska cygańskie i słowiańskie zabijając Eesreto Menino i tworząc Grupę Siepsowską. Z czasem obrastał w potęgę i choć ni stał się najpotężniejszą mafią bo tą nadal dowodzi Jerekim Pasziwaj to stał się najbogatszym człowiekiem w mieście i reprezentuje świat przestępczy w radzie dwunastu opierając się naciskom jedenastu innych grup przestępczych utrzymując wbrew ich woli swoje miejsce w polityce. Przeciwnik eksploratorów i rozproszenia gdyż to zmniejszyłoby jego wpływy. Twórca stronnictwa stalkerów według którego eksploatowany powinien być tylko świat podziemny.
Posiadłosci
Walsevir hall
Wieś Siewiersko.
Tunel Amadei
Miasteczko Alamenta
Miasteczko Segreid.
Wiele nieznanych tuneli i innych posiadłości nie wpisanych do rejestru podatkowego.
Organizacje
Stronnictwo Stalkerów(SS)
Wrogie Organizacje
mafia Jerekim Pasziwaj
mafia Rosuna Melmena
i ich sprzymierzeńcy.

Misje:
Zabijesz Pasziwaja?- 2000 krajcarów
Zabijesz Melmena? - 1000 krajcarów
ICH sprzymierzeńca? - 500 krajcrów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”