Re: Cechy dobrego forum

2
Dobre cechy forum (według mnie):

- Ładna i klimatyczna szata graficzna
- Pomocni administratorzy
- Konsekwentne postępowanie w stosunku do użytkowników
- Odpowiedni język oraz maniery
- Poprawna pisownia tekstów oraz nazw działów, poddziałów etc.
- No i oczywiście P O M Y S Ł

Re: Cechy dobrego forum

3
Dobre uniwersum i dobry schemat to podstawa. Musisz sobie albo stworzyć w głowie konkretne uniwersum twojego autorstwa, albo oprzeć forum na jakimś, które dobrze znasz. Trzeba też ogarnąć klimat, rodzaj rozgrywki, ludzi do pomocy i tego typu rzeczy.
Po wejściu na twoje forum niestety nie można stwierdzić tak naprawdę czym ono jest. Tworzysz posty w zielniku nie mając schematu całego forum. Mam wrażenie, że zabrałeś się za zrobienie forum, bez pomysłu i bez dokładnego przemyślenia sobie co i jak.
Przytoczę to co przytoczono na czacie. "Sok wypełniający całą roślinę to żrący kwas. Kropla wypali w drewnie dziurę 1 cm." Drzewo też jest rośliną i jest z drewna czyli na logikę, wypali on całe drzewo.

Re: Cechy dobrego forum

4
Forum jest jednodniowe a ponadto forum miało się rozwijać w miarę pędu akcji. Gracze mieli odkrywać lokacje a stawiający wyzwania tworzyć nowe elementy. Co do Sherdsa chodziło mi raczej o pierwsze wrażenie itd. osoby chętne i pełne pomysłów mogą dostać ode mnie tytuł admina na tym forum jeżeli rzeczywiście w tym sęk to przydadzą się świeże pomysły. Albo po prostu zbierajcie pomysły a ja je będę przelewał w forum. Co do Danarima to jesteś w błędzie. Tygodniami omawiałem z kolegami jak ma wyglądać świat gry. Problem zielnika wygląda tak że nigdy nie miałem pomysłu jak przelać pomysł na papier. Teraz historia wygląda tak
Kiedyś żyliśmy w innym spokojniejszym świecie. No może nie do końca spokojnym. Kiedyś na Równinie Skał toczył się zażarty bój pomiędzy trzema najpotężniejszymi rasami. Wszyscy wiedzieli że skały to jeden wielki teleport ale nikt nie miał takiej potęgi by go uruchomić. Lecz pewnego dnia teleporty się otworzyły wyrzucając walczących ze sobą ludzi krasnoludów i elfów na polanę pośród Nieprzebytej Puszczy. Zaczęły ich atakować różne stwory zwaśnione rasy musiały połączyć siły by przetrwać. Potwory zagoniły ich pod ścianę lodowca złaknione krwi.Elfy wspięły się na klif by stamtąd razić wroga strzałami. Krasnoludy budowały tunele by inni mogli się w nich schronić a ludzie osłaniali ich walcząc w zwarciu. Tak powstało pierwsza i jak dotąd jedyna osada na tym świecie. Wydrążona w lodzie stanowiła schronienie dla pierwszych mieszkańców tej niegościnnej krainy. Oblężenie trwało siedem dni i siedem nocy a gdy wstał poranek dnia ósmego nowe tunel były po brzegi wypełnione krwią i ciałami poległych,


Ma ktoś pomysł na zielnik i roślinki?
Szukam ludzi do pomocy jak kazał Danarim i nadam status admina pierwszym trzem osobom które się zgłoszą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”