Re: Księga - co o tym sądzisz?

2
Rúdhon pisze:Wrzucam ją do biblioteki, a tu Aishele automatycznie ją usuwa dlaczego?
W sumie to chyba dlatego, że ją wrzuciłeś ^^

Tego typu teksty wypada dopracować, zatwierdzić pełną wersję... A ja i tak na wszelki wypadek proszę sprawdzającego by to wrzucił z dopiskiem, że to moje dzieło ^^
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Księga - co o tym sądzisz?

3
Ale tu wszystko jest poprawione... Znaczy ę,ą i sie (mam screena pw jak trzeba bo to kazała poprawić). Mam też screeny jak usuwa z minuty na minutę, żeby nie było, że kłamię. Zawsze mógłbym dać to innemu MG do sprawdzenia, ale nie wiem czy doczekam się uczciwości z Jego strony bo to ewidentnie nie leży w kwestii tekstu, a jakiegoś nie wiem czego (humorki, foch, nie wiem).

Re: Księga - co o tym sądzisz?

4
Bez urazy, ale "ą", "ę" oraz "ź" nieco kłują w oczy obecną formą. Za bardzo widać że to inna czcionka.

Nie mówiąc o tym, że trzeba ok. 10 sekund na przeczytanie linijki. A pisze tu osoba czytająca grube książki w przerwach między zajęciami. Jesteś pewien że nie sugerowała ci, byś dodał czytelny tekst pod obrazkiem?
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Księga - co o tym sądzisz?

6
Rúdhon pisze:(zaskakuje mnie użytkownik nieobecny przez miesiąc i nagle odzywający się tylko w tym temacie)...
Byłem trochę zajęty. I nie jest to pierwszy temat w którym napisałem po powrocie :P
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Księga - co o tym sądzisz?

7
Ta... Będę wdzięczny jak wypowiadać się będą osoby bezstronne, które po prostu wchodzą i paczają na tekst. Żadnych zabaw w gdybanie tylko, po prostu "no w porzo tekst", "nie fajny" i nic ponad to. Tekst jakby nie patrzeć jest dla forum i użytkowników nie dla jednego admina, czy jednego gracza.

Re: Księga - co o tym sądzisz?

8
po pierwsze, to co tworza gracze w ramach swiata musi miec akceptacje tych, ktorzy swiat stworzyli (vide ostatni zartownis zamieszczajacy wlasna kocepcje teorii planow bez akceptacji)
po drugie, miejscami rzeczywiscie ciezko to rozczytac, wiec albo zamiesc tekst tl;dr albo odhipsteryzuj troche czcionke
My faith is my shield, my fury is my sword.

Re: Księga - co o tym sądzisz?

9
To jest zdobnictwo średniowieczne, wymaga to szukania i jakichś umiejętności graficznych, by to skleić, więc byłby wdzięczny za uczciwość (której próżno szukam). Ponad, to praca jest zaakceptowana - czytajcie uważnie, a nie po łebkach. Jest wiele klimatycznych czcionek, ale wydaje mi się, że tylko ja mam nadludzkie zdolności do ich odczytania.

PS: Zaczyna mnie mdlić od tego wszystkiego... Jeśli chodzi o samego twórcę forum to jest nim Vasemir, ale opuścił już forum.

Re: Księga - co o tym sądzisz?

10
1) Strasznie ciężko rozczytać
2) Jeśli już używamy takiej czcionki - więcej klimatu w pisaniu. To wygląda jak FAQ z forum a nie święta księga
3) Nie rób z siebie męczennika, który "na próżno szuka sprawiedliwości"
4) Zanim udostępnisz w dziale - powysyłaj MG prywatnymi wiadomościami

Dziękuję, pozdrawiam.
Student, Toruń.

Re: Księga - co o tym sądzisz?

11
Siedzę 15 minut i nadal nie wiem jak skomentować coś takiego... Chyba trafiłem na forum dla osób o rozumie ameby. Banda stronniczych dzieci i baranów, zero jakiegoś kręgosłupa intelektualnego, KP na poziome zamrażarki, brązowe języki - przepraszam lizo dupy, bo przecież za durni jesteście, by zrozumieć intelektualną obrazę.


Dziękuję, że nie daliście się sprowokować trollowi.
Rudhonie - Tobie dziękuję za własnoręczne zbanowanie się i oszczędzenie mi wysiłku. - Aishele
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”