Re: Polityka

2
Temat cichy, to go wybudzę
http://wyborcza.pl/1,75478,16213313,O_c ... Belka.html

Cały czas uważałem, iż sprawa tych podsłuchów to jedno wielkie gówno. Ludzie oczywiście się na nie złapali - i nie zastanawiali się, kto podsłuchiwał, dlaczego to zrobił, jakie miał motywy. A jak widać były to wypowiedzi wyrwane z kontekstu. Chciałbym posłuchać całej rozmowy, gdyż np. wypowiedź nt. Turcji była bardzo ciekawa.

Re: Polityka

3
Z mojej perspektywy dobrze że zostały ujawnione, potwierdziło się to co każda myśląca osoba o naszym wspaniałym (nie)rządzie już wiedziała. Inna kwestia to to że widzimy teraz jak wygląda w rzeczywistości pseudo wolność słowa, mi na manifie mimo kul zafundowano upadek na ziemie, zapytać za co ? Bo stoję zbyt blisko policjanta, można by przykleić łatkę naruszania nietykalności cielesnej funkcjonariusza albo obrazę... Co do linku wybacz nie wejdę, gardzę gejzetą z uwagi na jej ciągłe ataki na moje środowisko narodowe. Z reszta jej atakami na wszystko co nie jest na wskroś lewackie.

Re: Polityka

4
Wolność słowa w życiu ograniczono mi raz - na profilu Młodzieży Wszechpolskiej, gdy sobie dyskutowałem o gospodarce. Gadanie, iż w naszym państwie jest jej brak - to zwykły populizm.
Jakoś moje środowisko - wolnościowe - również jest atakowane przez wyborczą, a przeczytałem. Ba, my jesteśmy bardziej atakowani niż wy. Przedstawiłeś to, czego nienawidzę u narodowców - impotencję umysłową. Każde źródło jest dobre. Szczególnie, jeśli w tym źródle jest tylko 1% komentarza, a reszta to rozmowa tamtych dwóch panów.

Użyłeś słowa lewackie... Przeczytaj swój program gospodarczy i powiedz mi, kto jest lewacki? Bo PO-PiS-PSL-TR-Ruch Narodowy jest gospodarczo na lewo od Sojuszu Lewicy Demokratycznej...

Re: Polityka

5
Osobiście jako wieloletni działacz MW jestem na lewo gospodarczo, mimo wielu debat i rozmów nikt mi nigdy nie podał żadnego przekonującego argumentu by program wolnościowy miał jakieś plusy poza krotko trwałymi. Ja mam spore problemy z cenzura, a pan Wipler wręcz zablokował mnie za " niewygodne pytania" z resztą było to upublicznione, wskazałem jego kłamstewka i błędy ,niektóre miały podbudować KNP inne oczerniać nas. Ja jestem całkowicie przeciwko RN-owi ponieważ dla mnie jest zbyt wolnościowy, a koledzy Kowalki, Zawisza a nawet Bosak to nawet nie wspomnę. Cieszy natomiast to że MW jako pojedyncze jednostki zawraca ku właściwemu dla mnie kierunkowi, gospodarce społecznej. nowo powstały FNS, wiąże z nim spore nadzieje, o ile dobrze się rozwinie, dokładnie go obserwuje i póki co jest całkiem nieźle. Ale czy poglądy społeczne można uznawać za skręt w lewo to nie wiem, to trochę prowokacja bo wszystko zbiera się pod płaszczykiem komunizmu, który my także zwalczamy, nie o to tu chodzi.

Re: Polityka

6
Nie znam się na polityce, ale jestem ciekawa Waszych opinii. To nie jest reklama.
http://db.org.pl/program_demokracji_bezposredniej.php Może nie najlepszy plan na wybory do samorządu, ale może warto się przyjrzeć i poobserwować. Nawet, jeśli nie nadaje się do naszego kraju i jest utopijne, a nawet pachnie lewicą. Co sądzicie o takich postulatach?
Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia - nie ubiera tego w słowa. WYGRAĆ INTERNETY
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”