Powiązania między... bogami.

1
Ok. Moja postać miała błogosławieństwo Usala (bóg śmierci).
Spoiler:
Tak więc Usal miał powiązania z Krinn (w sumie to rodzina, logiczne), ale także z Ulem, który to bóg pochodzi od innego boga...


Myślę, że to raczej nie pierwsza akcja bóstwa w świecie Herbii. No i nie ostatnia. Może ciekawie będzie poszukać takich powiązań?

Pomińmy to, co się stało elfom. Tam nie widzę żadnych powiązań.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Powiązania między... bogami.

4
Zuris pisze:Nekomimi za dużo kocimiętki.
Poza tym, dobre teorie spiskowe! :D
Dodaj do tego jeszcze gang alchemików (przypadek?) i handlarzy rybami :3
Aishele pisze:Podstawowym elementem ratunku nie były ryby.
Wait, racja. Tutaj ryby atakowały statek...
Aishele pisze: O teleportacji też mi nic nie wiadomo. :P
Matis zawyła wściekle, usiłując złapać młodego pasażera "Amaydy", lecz na próżno, bo był już zbyt daleko... Przestali się nawzajem widzieć i słyszeć... A potem jakiś cud sprawił, że Ardran wylądował w jej objęciach.
Zuris pisze:Nekomimi za dużo kocimiętki.
Poza tym, dobre teorie spiskowe! :D
Nie za dużo kocimiętki, tylko za mało tulenia i drapania za uszkami.

(Brak środków przeciwbólowych też swoje robi, w stanie agonalnym myśli się o różnych rzeczach)
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”