Łódź - spotkanie?

1
Dziś zauważyłem, że dziesięć "polubień" na Facebooku pochodzi z Łodzi. Jeśli faktycznie jest tu przynajmniej kilka osób, to dlaczego by się nie spotkać? Do tej pory gracze z Herbii spotykali się w małych gronach i to też nie byłoby jakimś zorganizowanym zlotem (jeśli taki będzie, to pewnie dopiero na jesień). Moglibyśmy się umówić na jakieś piwo i trochę posiedzieć ;)

Chętni?

Re: Łódź - spotkanie?

2
Sam bym się chciał spotkać, ale z Gdańska jestem :(



Btw, dziwne uczucie patrzeć że kto inny niż ja ma profil facebookowy z członem "kot" i lajkuje herbię.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Łódź - spotkanie?

5
Amarylis pisze:Do Gdańska zapraszam we Wrześniu : )
Dlaczego dopiero wtedy? Jak najszybciej! :D

Byle w weekend jakiś.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Łódź - spotkanie?

9
Czyli na Łódź wstępnie liczę: Aishele, Karin, Ediego i siebie. Karin, Rengar też wpadnie?

Wstępnie - 14-16 marca? Tydzień wcześniej możemy być z Aishele trochę zajęci; jakby była chwila, to ja na piwo chętnie niemal każdego dnia, choćby zaraz, tylko spotkalibyśmy się również wtedy, gdy Edi przyjedzie ;)

@Edi
Ty mnie odwiedzić musisz i nocleg masz zawsze zapewniony.

Re: Łódź - spotkanie?

11
Pewien wkurzający kot. Jest chętny, znaczy się.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śmietnisko”