Konkurs poezji goblińskiej!

1
Obrazek
Drogie Herbiaki,

urodzinowo-świątecznych wydarzeń jeszcze nie koniec, bo oto przed Wami konkurs poezji goblińskiej! Jak wielu z was może się domyślić, będzie to poezja wielce niekulturalna i obfita w przekleństwa, których to goblini nigdy sobie nie szczędzą. Waszym zadaniem będzie napisanie krótkiego wiersza, fraszki, limeryku lub innej krótkiej formy lirycznej. Wasze dzieło powinno być przede wszystkim wulgarne. Liczmy również na błyskotliwe i zabawne gry słów lub puenty, które także będą punktowane! O czym będziecie pisać? Może pokusicie się na rymowany wierszyk szkalujący pewnego nieprzychylnego wam jegomościa? Albo wyrazicie miłość w iście goblińsko-poetycki sposób? A może przy pomocy paru rymowanych słówek opiszecie niedawne wydarzenia ze świata? Treść waszej poezji może być dowolna, więc wykażcie się wyobraźnią i pomysłem!

Wziąć udział może każdy użytkownik forum z zaakceptowaną kartą postaci. Na wasze prace czekamy do 3 stycznia, do godziny 23:59. Przesyłajcie je do jednej, wybranej osoby z zarządu (Ren, Iskariota, Melawen, Sherds). Na zwycięzców czekają jak zwykle fabularne nagrody oraz pamiątkowe medale!

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Konkurs poezji goblińskiej!

2
Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu poezji goblińskiej. Jak zawsze popisaliście się niezwykłą kreatywnością w nadesłanych pracach, przez co ciężko było wybrać zwycięzców. W naszych kryteriach braliśmy pod uwagę nie tylko typowo goblińską wulgarność i prostotę, lecz także zmyślne zabawy słowami oraz słowotwórstwo godne tych cwaniaków. Dlatego też nie przedłużając, prezentujemy Wam podium:

1 miejsce:
Wierzba
Spoiler:
2 miejsce:
Tario
Spoiler:
3 miejsce:
Mordred
Spoiler:
Klasycznie już macie pulę trzech nagród do wyboru, zaczynając od pierwszego miejsca, które wybiera ze wszystkich, przez drugie z mniejszą pulą, kończąc na trzecim. Ponadto, aby nieco rozruszać Wasze szare komórki oraz nie zostawić nikogo z pustymi rękoma, pozostali uczestnicy w swoje dłonie dostaną limitowaną edycję 50 Lyc Sakyrowca - ze szczegółowo wykonanymi rysunkami w środku. Niejedna wstydliwa szlachcianka dałaby się za to pokroić!

A oto pula nagród do wyboru dla naszych finalistów:

Przeklęta dłoń Zenona
Spoiler:
Pióro Poety
Spoiler:
Tomik z sucharami Dralla
Spoiler:

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i jednocześnie przypominamy, aby pozostać czujnym – więcej atrakcji jest już w drodze!

Sygn: Juno

Konkurs poezji goblińskiej!

5
Jak widać po trzecim miejscu, nieszczególnie mi idą rymy a i z pozostałymi sztukami mi nie bardzo za pan brat, więc raczej z dodatkowych właściwości Pióra rzadko skorzystam. Ale zacny nóż zawsze się przyda, a przy tym wygląda kozacko więc zadowolony całkiem jestem.
Jestem wybrykiem natury. W pogoni za głosem serca, przemierzam doliny i góry, smagany po plecach batami szaleństwa.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”