[Mini-konkurs] Jak wygląda 10-letnia Herbia?

1
Obrazek
W ostatnim urodzinowym konkursie, forma pracy będzie dowolna. Będziecie musieli przedstawić, jak obecnie wygląda/jaka jest nasza Herbia. Interpretacja jest dowolna: można sobie ją wyobrazić jako krainę, istotę, forum lub w inny, indywidualny sposób. Waszym staraniom będzie patronował sam stwórca, Hyurin. Kto zyska jego specjalne błogosławieństwo?

Swoje prace proszę przesyłać w tym poście do 1 stycznia, do godziny 23:59. Pamiętajcie, że za sam udział można zgarnąć jeden punkcik, a pięć takich wymienić na jedną z małych nagród.

Re: [Mini-konkurs] Jak wygląda 10-letnia Herbia?

4
A tak, o.

Obrazek
Spoiler:

Re: [Mini-konkurs] Jak wygląda 10-letnia Herbia?

6
Herbia jest dla mnie swego rodzaju ideą, która przyciąga określony rodzaj ludzi. Ludzi, którzy niezależnie od wieku, płci czy poglądów potrafią zanurzyć się w fantastycznym, pełnym magii i niesamowitości świecie, by doświadczyć przygody w pojeździe, jakim jest wyobraźnia. Nie każdy to potrafi, bo nie każdy zachowuje w sobie dość tej dziecięcej niewinności, która pozwala w zwykłych z pozoru rzeczach dostrzegać ich niezwykły potencjał.

Najlepiej zjawisko to ilustruje według mnie fragment wiersza Williama Blake'a, który pozwoliłam sobie okrasić fotografią (powstała kiedyś, lecz przyświecała jej chęć ukazania barwą i kompozycją niewinności właśnie).
Spoiler:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”