Vincent Eluard

1
Miano: Vincent Eluard
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nie wygląda na więcej niż 23 lata
Rasa: Człowiek
Pochodzenie: Heliar

Wygląd: Wysoki, szczupły młodzieniec, o brązowych oczach, wąskich wykrzywionych w lekko szyderczy uśmiech ustach i przypominającym ptasi dziób ostro zakończonym nosie. Całość powierzchowności zdobi kruczoczarna, kręcona czupryna, która niczym pióropusz zdobi wygoloną po bokach i z tyłu głowę młodziana.

Znaki szczególne: Wysoki wzrost, gęsta czarna czupryna.

Informacje i plotki:
-Jest cynik, świntuch, kurwiarz i kłamca. I wierzcie mi nic nie ma w tym skomplikowanego.
-Widziałem ja go jak to wychodził z owego przybytku wątpliwej rozkoszy, a niewątpliwej rzeżączki.
-Pono najemnym szpiclem jest co to zdrady możnych panów i pań dla współmałżonków ich odkrywa
-Na jednym balu ponoć radośnie zapoznawał się z córką zamożnego kupca zamorskiego.
-Po karczmach mówią, że lubi zagrać w kości czy karty a i wódeczki nie odmówi.
-Ponoć pół sakwy złota po pijaku przegrał w karczmie na pięści walki obstawiając a drugą połowę wydał by się nazbyt w objęcia trzeźwości nie stoczyć.
-Bywa często zapraszany na bankiety organizowane przez mieszczan bogatych.
-Nie znajdziesz męża bardziej obytego w towarzystwie i brylującego na salonach aniżeli ów kurwiarza hazardzisty z zapędami alkoholowymi.
-Ponoć tak wybornym studentem akademii wojskowej był, że sam komendant-dyrektor Gregor przedwcześnie jego studia zakończył.


Widoczny ekwipunek: Luźna brązowa koszula, z wycięciem na dekolcie, czarne skórzane spodnie i wysokie skórzane buty koloru koszuli.

KP

[postać nieaktywna]
Zablokowany

Wróć do „Archiwa”