Strefa Sesji RPG - czyli moja skromna reklama

1
W tym oto temacie reklamuję pewne zajebiste forum.

Obrazek


Strefa Sesji RPG, w skrócie SSRPG.

Jest to forum o sesjach RPG. Żadnego otwartego PBF na całe forum jak tutaj, żeby każdy temat był osobną lokacją, każde subforum osobną krainą geograficzną. Jest to po prostu forum, na którym rozgrywamy ileś różnych, zupełnie niepowiązanych ze sobą sesji RPG - jeden temat to jedna sesja. No, w gruncie rzeczy trzy tematy to jedna sesja - bo jest temat właściwy do sesji, temat z KP oraz temat z komentarzami.

Chcielibyście zagrać w jakąś sesję RPG? A może poprowadzić jakąś? Jeśli tak, to zapraszam. Po to stworzone zostało to forum i potrzebuje ono nowych członków by móc się prężnie rozwijać. Forum istnieje od roku 2011 i trzyma się w przyjaznej atmosferze, więc reklamuję. Może ktoś się zainteresuje.

Oferujemy:
-Miłą atmosferę, fajnych użytkowników, przyjazną kadrę
-Świetne miejsce do grania w sesje RPG oraz prowadzenia ich - przecież całe forum jest od tego
-Wspaniały generator rzutów kośćmi
-Czat z prawdziwego zdarzenia, a nie jakiś tam prymitywny SB
-Brak spambotów (raz na ruski rok przypałęta się tylko jakiś prawdziwy człowiek zarabiający zdalnie w internecie, ale botów nie ma)

Tak się akurat składa, że większość sesji to storytellingi bez mechaniki, ale wynika to tylko i wyłącznie z preferencji graczy. Nie ma żadnych zasad regulujących to, jakie sesje można zakładać. Jeśli jednak ktoś chciałby poprowadzić sesję z mechaniką albo potrzebował kości do jakiejkolwiek sesji gdziekolwiek indziej, warty uwagi jest nasz generator rzutów kośćmi. Do 6 różnych rzutów naraz! Masz miecz, który zadaje 1k6 obrażeń ciętych, 2k2 obrażeń od kwasu i 3k2 obrażeń od ognia? Nasz generator ogarnie to wszystko w jednym rzucie. Jedynym mankamentem jest to, że modyfikator jest zrobiony zupełnie nie tak, jak powinien być (Powinno być po jednym modyfikatorze dla każdej kości, a tu jest inaczej - ale to szczegół, bo to żadna sztuka dodać w pamięci. Może kiedyś to naprawimy).

Shoutbox? Panie, jaki shoutbox!? Shoutbox jest dla plebsu co się nie zna na takich rzeczach. Prawdziwa szlachta ma czata z prawdziwego zdarzenia. Oto czat.

W spoilerze znajduje się screen przedstawiający czata. Tak wygląda nasz czat:
Spoiler:
Serdecznie zapraszam.
http://ssrpg.pl/forum

//w regulamienie nie jest zabronione reklamowanie innych stron, więc myślę że administracja się nie obrazi
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bramy”