Re: Gracz szuka prowadzącego

31
Witam.


Dwóch nowych graczy, Ja oraz użytkownik Sevis szukają Barda/MG/kogolowiek. Jeśli chodzi o mnie, to sesję mogę zacząć od dziś, a Sevis gdy tylko dokończy Kartę oraz przejdzie ona proces akceptacji. Szczegóły sesji chciałbym przedyskutować z naszym przyszłym opiekunem poprzez pw lub inny komunikator.

Dziękuję za uwagę.

Re: Gracz szuka prowadzącego

34
Jeśli jakiś gracz ma dużo piniondzów, to chętnie się najmę na jedno czy dwa zlecenia - tworzę właśnie postać Maga Bojowego w stanie spoczynku. Pełna oferta z mojej strony: produkcja, dystrybucja, masturbacja. Najchętniej Keron, ale na pewno nie Północ.

Jeśli nie, to zaklepuję sobie Licho, jeśli jeszcze jest wolna.

Re: Gracz szuka prowadzącego

41
Napisz do mnie PW co do swoich oczekiwań, założeń dla postaci i jakiś odleglejszych celów. Jeżeli chcesz, możesz też podesłać mi swoją kp, ewentualnie same atrybuty postaci, bo to bardzo ułatwia prowadzenie gry, aczkolwiek nie musisz tego robić, bo to żaden wymóg i bez tego też jakoś damy radę.

Re: Gracz szuka prowadzącego

45
Szukam prowadzącego. Słowa równie zaskakujące w tym temacie co liść przeniesiony przez wiatr.


Zamierzam grać w i okolicach portu Salu, podróżując z grupą trzech npc'ów, wojowników. Dobre uczynki, załatwianie kontraktów na demony i odkrywanie nieznanego - to charakteryzuje z goła mój team. Szczegóły na pw
[wyjustuj]W życiu powinieneś spróbować wszystkiego. Potem dopiero, wyzbytym ignorancji, obierać własną drogę.[/wyjustuj]

Wróć do „Archiwum”