Gracz szuka prowadzącego

723
Szukam kogoś do kontynuacji tematu rozpoczętego przez Call,ale zawiesił swoją działalność więc stoję ;)
Może ktoś się skusi na kontynuację Orlego, z góry dziękuję! https://herbia-pbf.pl/viewtopic.php?f=11&p=48980#p48980
Kartoteka
Będę żył i umrę na posterunku.
Jestem mieczem w ciemności.
Jestem strażnikiem na murach.
Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka.

Gracz szuka prowadzącego

728
KTO: Telion
MOTYW: Wilk morski zszedł na ląd, w celu załatwienia żywności dla załogi. Reszta wyjaśniona w historii.
Przyjmę wszystkie pomysły barda na klatę. Nie wykluczam sesji z innym graczem, jeśli ktoś chce do pary, to zapraszam.
MIEJSCE: Dzień drogi na wchód od Everam.
CZĘSTOTLIWOŚĆ: bez szaleństw 1-2 razy w tygodniu.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2022, 19:15 przez Telion, łącznie zmieniany 1 raz.

Gracz szuka prowadzącego

729
Call był, poszedł....
Tak był, poszedł...
Szukam trzeciego Barda, który mi pchnie trochę fabułkę, ewentualnie jeśli chce ktoś coś innego to z pewnością możemy się dogadać ;)
https://herbia-pbf.pl/viewtopic.php?f=11&p=50810#p50810
Kartoteka
Będę żył i umrę na posterunku.
Jestem mieczem w ciemności.
Jestem strażnikiem na murach.
Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka.

Gracz szuka prowadzącego

734
Wynikła sytuacja w której nadal nie mam prowadzącego. :/ Ktoś może przygarnie mnie?
Kartoteka
Będę żył i umrę na posterunku.
Jestem mieczem w ciemności.
Jestem strażnikiem na murach.
Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka.

Gracz szuka prowadzącego

735
Cóż. Znowu szukam. Jestem prawie dwa tygodnie bez posta i po konsultacji z obecnym prowadzącym raczej szybkość ma marne szanse na zwiększenie przez najbliższy miesiąc lub nawet dwa.

Nie oczekuję Sylviusów, a jakiegoś regularnego tempa odpisów bo sam odpisuję raczej szybko, jeśli nie tego samego dnia to najpewniej następnego. Nie oczekuję też, a wręcz nie chcę, żadnych "fantastycznych" fabuł. Thusnel jest względnie prostą postacią nastawianą na przetrwanie w dziczy, walki i stworzenie z niej ikony lub bohaterki Uratai, która może zaniesie do swojego klanu kaganek oświaty, gdy pozna nieco ośnieżony i brutalny świat północy. Jestem chętny na budowanie wątków szamanistycznych, kultury Uratai, polowania na dzikie zwierzęta itp. Nie oczekuję teleportów w nieznane, który to ostatni zresztą popsuł mi ostatnie pięćdziesiąt postów fabuły i znowu zaczynam od zera. Jeśli szukamy inspiracji to pośród Wikingów czy Nordów ze Skyrima. Może jakiś lapońskich ludów czy Innuitów. Budowania schrony przed lodem i śniegiem, walka z Yeti, polowania na foki, walka z innymi klanami, nauczenie się szkutnictwa i wyprawy łupieżce w nieznane czy stolarstwa i budowa domów z prawdziwego zdarzenia w plemieniu. Takie mam potencjalne wizje.

Wróć do „Archiwum”