The Basement

1
Filmik nie związany z fantastyką, ale z pewnością związany z małą realnością.

Projekt moich ziomków opisuje niedługie spotkanie grona przyjaciół przy piwku (o ironio "główny" aktor zagrał samego siebie i nadal nie doszedł do tego, że filmik miał na celu zrobienie jajec z niego).

http://www.youtube.com/watch?v=o0Wb9jIDmXg

Ja i moje ziomki nakręciliśmy już wiele wiele głupkowatych filmików "jak mieliśmy ochotę" na przestrzeni niemal 10 lat, które raczej zachowamy dla siebie (mają być naszymi pamiątkami, w naszym gronie). Na początku były to około 30 sekundowe gówienka z głupotami do ogarnięcia właśnie tylko dla nas samych, kiedy mieliśmy naście lat. Potem doszły nowsze kamery, lepsze programy do obróbek filmów, kończąc na jakichś tam fabułach na poczekaniu z efektami specjalnymi bodajże adobe after effects. Dopiero jakiś czas temu odważyliśmy się publikować niektóre z tych "arcydzieł". W niektórych brałem udział ja. Ale nie w tym, niestety. Wasz ork zagrał dopiero w sequelu, który aktualnie jest w stanie montowania. Więc czekajcie na drugą część z serii "ile warta jest przyjaźń" :D
[wyjustuj]W życiu powinieneś spróbować wszystkiego. Potem dopiero, wyzbytym ignorancji, obierać własną drogę.[/wyjustuj]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”