Re: Sztuk kilka

19
W rodzinie każdego znajdzie się pewnie ktoś, kto preferuje "cold hard cash" nad kolejne przysłowiowe skarpety. Ja po wielu latach prób, podchodów i otwartych walk - odpuściłam. Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie dodała do tej brudnej forsy czegoś od siebie. Tak też powstały kartki podarunkowe dedykowane graczom, którzy DOKŁADNIE wiedzą, czego chcą, ale JESZCZE tego nie ma (w sklepie, w odpowiedniej cenie, bla bla, itd.) i dlatego potrzebują TWOICH pieniędzy. Ot, magia świąt.
Spoiler:
Spoiler:
Jakby ktoś potrzebował - niech szepnie słówko na pm, prześlę plik do druku (bez kasy).
Obrazek

Re: Sztuk kilka

21
Niniejsze bazgroły dedykuję Sylvuniowi, który swoim szczodrym i pomysłowym prezentem mikołajkowym zainspirował mnie do ich popełnienia.
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Wciąż cieszę się tymi kartami jak murzyn blaszką. Best gift ever.
Obrazek

Re: Sztuk kilka

24
Nie o ryżość pały tu idzie, jeno o jej fizjognomię, Panie Sokole Oko. Pasuje przecie jak ulał.

Niemniej mam też i małe co nieco bazujące na prawilnym arcie:
Spoiler:
oraz pastisz kanciasto-komiksowy:
Spoiler:
Jeśli zaś nadchodzące tygodnie w dalszym ciągu obfitować będą w ogórki na polu zawodowym, gotowam popełnić także wersję z łasiczką.
Obrazek

Re: Sztuk kilka

27
Ładne rzeczy. Poproszę więcej.
A dziękuję, miło mi. Więcej można zobaczyć tu, choć ograniczone darmową ilością "okienek".

A najlepiej w komplecie z kursem "jak bezboleśnie porozumieć się z drukarnią".
Gwiazdy muszą być w porządku, krwawa ofiara z siedmiu dziewic w wieku gimnazjalnym złożona, a polskie urzędy państwowe otwarte po 17:00. Innymi słowy: to se neda.

A tak serio - wystarczy nie trafić na trepa w obsłudze klienta i samemu orientować się trochę w poligrafii. Wówczas powinno pójść gładko jak po laktulozie.
Obrazek

Re: Sztuk kilka

30
Licho pisze:„Poproszę większe logo, w tle się chyba za mało dzieje...”
Dobra, teraz się wzruszyłam. Albo jesteś empatką, albo miałaś styczność z branżą, bo nikt inny nie zrozumie co takiego wkurwiającego jest w "logo większe i na środek".
Licho pisze:Ciężka ścieżka zawodowa, ale trzymam kciuki, portfolio-klasa. Korzystasz z zasobów AS czy raczej z jakichś alternatyw?
Dziękuję. Głównie darmowy stuff, jak pixabay, unsplash, kaboom pics czy freepik, ale i z płatnych zdarza się korzystać. O ile trafi się ktoś, dla kogo płacenie za zdjęcia nie jest abominacją spoza naszego układu słonecznego. Czyli rzadko.


Guede pisze:Nie szkoda ci marnować jednego na Jack?
Wciąż nie wysłałeś mi swojego zdjęcia z komunii, żebym mogła ją zastąpić.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”