Re: Sztuk kilka

46
Callisto pisze:Zaś ciekawi mnie, czy wywołałaś coś? :D
Twoją niespodziewaną reakcję, pochlebny misiu.

Fajny gadżet, nawet do leżenia odłogiem. Gdybym ja go produkował, nadałbym mu nieco personalnego rysu zastępując "do widzenia" napisem "elo" lub "nara". Zawsze chciałem mieć zakład pogrzebowy o takiej nazwie.

Re: Sztuk kilka

47
Callisto pisze:chapeau bas, Juno! O tym jakie to cudo pisać nie będę, bo każdy widzi. Zaś ciekawi mnie, czy wywołałaś coś? :D
Jeju, dzięki, Call!
Wywołać mi się udało, a jakże. Mini-pożar. Próba odczytania atramentu sympatycznego nad podgrzewaczem skończyła się zjaraniem fabularnego zaproszenia i przedwczesnym popielcem. Ale na szczęście nie było ofiar. Chałupa też stoi.
Spoiler:
Guede [Bot] pisze:Twoją niespodziewaną reakcję, pochlebny misiu.

Fajny gadżet, nawet do leżenia odłogiem. Gdybym ja go produkował, nadałbym mu nieco personalnego rysu zastępując "do widzenia" napisem "elo" lub "nara". Zawsze chciałem mieć zakład pogrzebowy o takiej nazwie.
Ej, ale nie płosz, jak komplementy prawio, łobuzie.

Dziękuję, szalenie mi miło, że się podoba. Gdyby to była wersja "W świetle osiedlowych latarni", sama pewnie bym zastąpiła. A Lovecraft przewrócił się w grobie. Albo znowu dostał raka.
Obrazek

Re: Sztuk kilka

48
Jedni z okazji karnawału idą na imprezę, a drudzy robią maski, żeby później paradować w tym po domu jak ostatnie oszołomy. Jako że zaliczam się do grupy drugiej, mam przyjemność zaprezentować pierwszą część pseudoweneckich wypocin, a mianowicie maskę Colombiny, wykonaną z plastikowej bazy z chińczyka, pasmanteryjnych i biżuteryjnych pierdół, strusich piór oraz czarnej i miedzianej farby.
Spoiler:
Colombina – Jest to maska bogato zdobiona złotem, srebrem i często piórami. Zakrywa ona tylko górną część twarzy wraz z nosem. Ciekawe jest to, że tak niewielki zabieg wystarczy by osoba ukryta za maską stała się praktycznie nierozpoznawalna.
Tako rzecze opis znaleziony w internetach, podle którego moja wersja to wersja budżetowa, żeby nie powiedzieć biedaszyb. No, ale cóż - jaki kraj, takie maski.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”