Re: Wampiry też potrafią crafcić.

92
Mają papier- na życzenie może być czerpany (chociaż drogie to, bo i sam czerpany okrutnie drogi- nie wiem w sumie jakim prawem). Normalnie wrzucam do środka zeszyt w twardej okładce A5. Zapełni się= wywalasz i wstawiasz nowy, bo każda okładka ma szlufki. Praktyczne rozwiązanie.


Gouda nie wie co napisać, więc czas na specjalne final solution dla fanbojskiego gnoja.
Bilonówka na drobne z wieśkę.

Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Obrazek

Re: Wampiry też potrafią crafcić.

94
Nie wiem czy Maeglin tu jeszcze kiedyś zajrzy, ale wypada odpowiedzieć- różnie, w zależności od zdobień. Mogę zrobić za dwieście, a mogę zrobić za 500 i więcej złociszy, w zależności od skomplikowania.

A teraz, z racji na to, że długo nic nie publikowałem, wrzucam fotki paru ostatnich prac- kaletka "żabi ryj" (pseudonim roboczy wynikający ze śmiesznego "nadęcia" torbki) oraz fragment skaveńskiego pancerza. A, no i reprodukcja ilustracji autorstwa Ganbata Badamkhanda z Mongolii w formie płaskorzeźby w skórze- za zgodą ziomka, ofc.
I przyzwyczajajcie się do rzadkich publikacji, bo jakieś kurwy postanowiły się zabrać za wskrzeszenie Baldur's Gate i jako fanboyski gnój muszę to wykorzystać i płynąć z prądem- w praktyce, pierdolnąć księgę kapłana Lathandera. Po krótkiej analizie, stwierdziłem, iż żyjąc w uniwersum D&D najpewniej służyłbym temu właśnie bóstwu. Elo. Kamienie słoneczne w drodze.
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Obrazek

Re: Wampiry też potrafią crafcić.

97
Crux pisze:Dude, Jeśli miałbym dzięki temu nakurwiać ogniem z nieba i podnosić zmarłych z grobu, to nawalałbym overtajmy do usranej śmierci.
A jak zaśpisz albo zachlasz?

Bawi mnie wizja kapłana, który odjebał taką gałę i nie może pomóc drużynowemu łotrzykowi, któremu nie powiodło się z pułapką: "Sorry, popiłem z ryjami, dzisiaj gówno z wskrzeszania. Dajcie go gdzieś do lodu to podniosę go jutro z rana... Kurwa, tylko skąd lód w środku lata... Dobra, pieprzyć to, nawracam się na Auril."

Tak czy inaczej — łazi mi to, że w Torilu masz bogów jak psów i spokojnie idzie znaleźć takiego, dla którego nie trzeba zwlekać dupy z wyra przed południem. Uważam, że to bardzo logiczne i potrzebne rozumowanie.

A wyroby oczywiście fajne. Zapodaj fotki Ludzkiej Skóry+5 jak już scrafcisz.

Re: Wampiry też potrafią crafcić.

105
Ujęcie faktycznie jakbyś ją gdzieś w polu wyjebał. W porywie furii na nieudane dożynki.

Ale kto artyście zabroni szastać płodami twórczości swojej?



No dobra. Jest piękna. Nawet wyrzucona pod lasem prezentuje się godnie. Idealna taszka na maszkety. Moje udo dostało drgawek z ekscytacji na myśl, że byłoby tym opasane. A właśnie - wygodne?
Obrazek

Wróć do „Galeria”