To i owo

1
Podczas czekania na sprawdzenia mojej karty, pokażę wam moje obrazki wykonane zarówno tradycyjnie ołówkiem jak i cyfrowo tabletem graficznym (imagesack się sprzedał, więc większość będzie w małym rozmiarze).

Król necronów z Warhammer 40k Dawn of war: Dark Crusade:
Spoiler:
Rysownik który nigdy nie narysował smoka, nie może nazywać się rysownikiem. Tutaj po mojemu:
Spoiler:
Nigdy nieskończony, gandalfopodobny dziad:
Spoiler:
Postać zwana Monkey z pewnej gry
Spoiler:
Concept zbroi do pewnej gry w której można tworzyć własne itemy- Artizens. Nigdy w nią nie zagrałem i jej nie użyłem:
Spoiler:
Jeździec nosorożców:
Spoiler:
Papuga
Spoiler:
Portret który przeszedł zatrważającą ilość pzeróbek. Ostatecznie skończył tak:
Spoiler:
Kolejny portret- Zbir:
Spoiler:
Wektorowe portrety:
https://imageshack.com/i/0xq2cap

I wisienka na metaforycznym torcie którym jest moja galeria:
Spoiler:
Na koniec jeszcze coś innego. Logo, krztałt w wektorze a te efekty i brudy w PS.
Spoiler:

Re: To i owo

2
Zamawiam portret mojej postaci. Płacę dużo ilością wdzięczności.

Powiem tak za *Lorda nekronów(nie króla nekronów, jestem warhammerofanatykiem, dodatkowo widzę po ubarwieniu że jest najprawdopodobniej z sektora Kronus) masz propsy, a portrety to wychodzą ci świetnie. Powinieneś zacząć tworzyć ich jeszcze więcej i więcej! Zbir wyszedłci chyba najlepiej, te mongolskie oczy mnie przekonały.

EDIT: A i prawda co do imageshacka, sprzedał się i to straszliwie, tylko mam tam tyle badziewia gromadzonego przez lata i dawnych projektów które są tak beznadziejne, że aż szkoda z niego rezygnować. Co nie zmienia faktu że praktyczne wymuszanie konta premium to już patologia.
Nie otwierać, pełno materiałów heretycich
Spoiler:
Obrazek

Re: To i owo

3
Ja na nim przez 3 lata zgromadziłem 335 obrazów. Na premium mi hajsu szkoda było i zmieniłem na imgura czego absolutnie nie żałuje- intuicyjne menu i wbudowany prosty edytor kupiły mnie całkowicie. Galerie z Imagesahacka (nigdy tej nazwy dobrze nie napisałem) zostawiłem do wspominania starych czasów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”