Szkicen i rysunken

1
Zgodnie z moją osobistą tradycją, muszę zaspokoić moją atencyjność wrzucając parę moich szkiców. Najnowsze to głównie warhammer 40k, no i nieco fantasyrealizmu. Czasami.

Chaos Space Marine z legionu World Eaters
Spoiler:
Noise Marine z Alpha Legionu
Spoiler:
Khorne Berzerker z legionu World Eaters
Spoiler:
Albrecht von Hackfleish w wersji innej jak ten z Herbii, profil
Spoiler:
Duriel z Diablo. A tam z tyłu paladyn Kościoła Zakkarum
Spoiler:
Nekrotech
https://imageshack.com/i/n7j0omj

Sindri Myr, nieco pokracznej budowy demonolog a w wolnych chwilach czarnoksiężnik chaosu.
https://imageshack.com/i/mhimgnuxj
Nie otwierać, pełno materiałów heretycich
Spoiler:
Obrazek

Re: Szkicen i rysunken

3
z AW? Obożeświęty jaki ten świat mały. Kiedy ja tam ostatni raz byłem... ze dwa lata temu? Jesteś ze starej gwardii czy kimś kogo mogę już nie pamiętać? :D

A co do cieniowania to staram się, choć już od roku nic nie narysowałem poważniejszego i nie wiem jak z tym może być. Choć już co nieco się starałem, jak widać np. po Chaos Space Marine z World Eaters. Muszę kupić ołówki i znowu zabrać się do roboty, już zbyt długo posucha była.
Nie otwierać, pełno materiałów heretycich
Spoiler:
Obrazek

Re: Szkicen i rysunken

4
Kilka edycji forumowej mafii zagrałem tam, więc raczej byłem "chwilowcem". Szło mi miernie, ale mam tak, że ciągnie mnie do rzeczy w których jestem słaby. Forum się mi spodobało, dlatego zostałem tam na chwilę dłużej. Jednak HoMM się w ogóle nie interesuję, więc w końcu zniknąłem.
Widać, że przy pierwszym próbowałeś, jednak wygląda to jakbyś nałożył na cały obrazek gradient- po lewej jasne, po prawej ciemne. Przykład- ten naramiennik po lewej cały ciemny.. ale dobra, tyle z mojej skromnej krytyki.

Re: Szkicen i rysunken

5
Też grywałem w mafię, nawet MG bywałem, jednak po jakimś czasie potem się wykruszyłem. Kompletny brak długoterminowej nowej krwi moim zdaniem zagęścił za bardzo atmosferę i powstały dwa zwalczające się obozy userów. Takie rzeczy to nie dla mnie.

Co do cieniowania, to na razie jeszcze brakuje mi wprawy, dobrego przykładu, talentu i ogólnie cierpliwości. :D Ale wróciłem dziś z ołówkami i resztą bajzlu i coś popróbuję, jak już wcześniej pisałem. Najwyżej siędoda doublepostem i tyle. :D
Nie otwierać, pełno materiałów heretycich
Spoiler:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”