Wilcza Pracownia czyli rysunki i nie tylko

1
Z góry mówię, że nie mam doświadczenia w prowadzeniu takiego pseudoblogu o sztuce, ale ktośtam na discordzie (Ten ktoś to Iskariota, ale ćsii to tajemnica) zachęcił mnie do podzielenia się z wami różnymi moimi pierdółkami, które tworzę.

Mam tu na myśli rysunki, mixy artów oraz tzw. Transmogi. Co to są transmogi? No to siadajcie kur... znaczy się dzieci i posłuchajcie dziadka Damiana.

Transmog, inaczej Transmogyfikacja polega na zmianie wyglądu itemu X na wygląd itemu Z przy zachowaniu statów itemu X. Jest to szczególnie przydatne przy tworzeniu różnego rodzaju strojów w RPG. I tym się mniej więcej zajmuję, zbieram w grze lub ew. znajduję na stronce różne elementy zbroi a następnie łączę je w całość. Żeby nie było za łatwo ograniczam używanie setów do minimum, bo co to za frajda z dopasowywania stroju jak ktoś już to zrobił za Ciebie? Dla tego u mnie max 3 itemki z jednego setu.

W każdym poście będę wrzucał dany rysunek, art lub też transmog z krótkim opisem na dany temat :]

Wilcza Pracownia czyli rysunki i nie tylko

2
Pierwszy transmog jaki zaprezentuję jest niejako próbą odzwierciedlenia artu, którego mam zamiar użyć w mojej KP. Jest to strój "skórzany" z dużą ilością elementów metalowych, całość sprawia wrażenie tzw. zbroi bikini, no i taki w sumie też był zamysł, jakby nie patrzeć.

Strój jest utrzymany w barwach zieleni oraz czerni, z niewielkimi akcentami brązu i szarości dla podkreślenia detalów. Jako, że jest to strój Łowcy Demonów musi sprawiać groźne pierwsze wrażenie, żeby zasiać strach w sercu wroga, który wcale tak łatwo się nie lęka oraz nie zasłaniać zbyt dużo ciała, żeby nie zakrywać magicznych tatuaży chroniących Illidari przed demoniczną magią.

No ale bez przedłużania oto i transmog:
Spoiler:
A teraz nieco o samej modelce:

Modelką jest Illyssandra Nightsorrow. Rasa modelki to Nocny Elf. Charakteryzują się one fioletowym odcieniem skóry, dość skąpym ubiorem oraz bliskim połączeniem z naturą i księżycem.

Przez długi czas korzystali z energii magicznej Studni Wieczności, która w końcu zwróciła uwagę władców Piekielnego Legionu, nieskończonej wręcz armii demonów, co ostatecznie doprowadziło do wielkiej wojny. Demony zostały przepędzone na jakiś czas ale kosztem wielkiego kataklizmu, który zatrząsł posadami świata Azeroth oraz podzielił ląd na kontynenty.

Klasa postaci to Łowca Demonów. W lore World of Warcraft Łowcy Demonów, albo inaczej Illidari są czymś w rodzaju uosobienia powiedzenia zwalczaj ogień ogniem. W skrócie wykorzystują demoniczną magię do zwalczania demonów. Przez społeczeństwo są traktowani bardziej jako odszczepieńcy oraz zło konieczne ze względu na ich wygląd. Wielu też było uwięzionych przez ich powiązanie z Illidanem Stormrage, Zdrajcą.

Każdy łowca demonów musi upolować a następnie pożreć serce demona. W wyniku tego otrzymuje potężne demoniczne moce a w jego ciele następują liczne mutacje. Żeby nie stracić kontroli nad niestabilną demoniczną energią ich ciała pokrywane są specjalnymi magicznymi tatuażami.

Ostatnim etapem inicjacji jest samookaleczenie poprzez wycięcie/wypalenie sobie oczu, po tym jak połączenie z pożartym demonem ukazuje wizję demonów podbijających i niszczących całe światy. Illidari nie potrzebują jednak wzroku, żeby polować na swoje cele, mają bowiem wyczulone pozostałe zmysły oraz są w stanie wyczuwać magię w każdej postaci. Są wręcz stworzeni do zwalczania demonów i niejeden demon zadrżał na samą myśl o spotkaniu sam na sam z tymi wojownikami.

Dajcie znać czy podoba wam się ta formatka oraz sam transmog. Do zobaczenia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

cron