Re: Przywitaj się!

226
Nazywam się Mateusz, ale prawie nikt tak do mnie nie mówi więc równie dobrze możecie mówić mi tu Iskar. Mam za sobą właściwie chyba każdy szczebel forumowej hierarchii w klasycznym rozumieniu - byłem zarówno zwykłym graczem, jak i administratorem, czy mistrzem gry. Pisałem na Hellgates, Lodowych Szczytach, forach anime, mafijnych, fantasy, steampunk i tak dalej. Niedawno przerwałem paro letnią przerwę od PBFów. Pisanie zawsze mi sprawiało frajdę, dlatego mam nadzieję, że z nowym startem i ja dołożę na Herbii swoją cegiełkę.
Nie wiem, co jeszcze chcielibyście wiedzieć, jestem otwarty na pytania.

Sygn: Juno

Przywitaj się!

230
Stary temat, ale jako nowy gracz wypadałoby się przywitać, czyż nie?

A więc nazywam się Adam, ale dla was będę Lucas... Luke... Szakal... Łuki czy jakie tam wariacje imienia Łukasz lubicie. :P

Grałem dawniej na Herbii (gdzieś w 2014), toteż zapomniałem o wielu rzeczach tutaj, ale miło wrócić do tego miejsca po takiej przerwie. Grywam dużo w gry planszowe - szczególnie D&D 5e oraz Pathfindera. Niekiedy Zew Cthulhu lub Talizmana jak przyjdą mi chęci.

Co robię w życiu? Ojej, dobre pytanie. Dużo rzeczy, ale głównie zajmuję się księgowością funduszy inwestycyjnych. Taka tam praca w finansach z klientami zagranicznymi, lecz nic ciekawego. Niestety pisarstwa nie połączyłem z moim zawodem, ale powoli piszę własną książkę. Może kiedyś się uda. ;)

No to już wystarczająco powiedziałem. Tymczasem dobrej nocki wam. ;)
Obrazek

Przywitaj się!

231
Uznałem, że w końcu po ponad miesiącu siedzenia na forum i discordzie wypadałoby się przedstawić.

A więc tak, Damian, 24 lata, jeżeli bym miał opisać siebie w dwóch słowach to by było śmieszny odpad xd Pochodzę z Grudziądza, jak miałem 15 lat przeprowadziłem się z ojcem do Gdyni, a teraz mieszkam sb w Berlinie więc przynajmniej jest ciekawie.

Moje hobby to rysunki, grafika wszelkiej maści, fantastyka i gry. Dawniej grałem na Herbii z jakieś 8 lat temu, więc miałem dość sporą przerwę od tego typu RPG.

Przywitaj się!

233
Czołem,

właśnie wysłałem kartę postaci do akceptacji, więc wypadałoby się również przywitać ;) A więc cześć! ;)
Jestem miłośnikiem fantasy w (prawie) każdej postaci, a w szczególności Wiedźmina (w wydaniu książkowym oczywiście). Od lat gram w RPG, ale ostatnio niestety mam tylko ekipę, której mogę prowadzić, a sam nie mam możliwości pograć w realu. Postanowiłem więc spróbować sił w takiej formie :)
Liczę, że się jakoś w tym odnajdę.

Z wyrazami,
VV

Wróć do „Karczma”