Re: Przywitaj się!

181
Powitać bardzo... gorąco, hehe.

Nowe dusze do usmażenia w naszym piekle zawsze są mile widziane! Mamy szczerą nadzieję, że panienka zabawi u nas na dłużej, zapraszamy na czat i ogólnie to miło poznać, choć mnie i Ciebie dzieli przepaść nie do zapełnienia, chlip, chlip, sport jest zuy, dobra, kończę.

Dzień dobry na forum! <3 I zapraszam na czat.

Re: Przywitaj się!

188
A tak jakoś w sumie postanowiłem że się przedstawię kiedyś chyba wypada. (Naoglądał się o umieraniu mmorpg i przypomniało mu się ile to pbfów to już przeżył... ten sentyment...)

Tak więc nazywam się Rafał. Mieszkam na Kujawach. Mam 23 lata. Pracuję jako... Jednak co was to tam może interesować. Co ja tam w domu robię...

Właściwie to jestem Ninja internetu (ta grał sporo na pbf o takiej tematyce). Na pbf w sumie dobre kilka lat... z pięć sam nie jestem pewien dawno temu to było...
W sumie to jestem trochę dinozaurem... W końcu znam Anuleja Ba jak zaczynałem swoje gry na pbf [RIP]Shinnobi to był moim senseiem (ta co to znaczy, no jakby dowódca drużyny coś w ten deseń) w sumie tez był tam adminem. A byłem tam Sunabozu.
W sumie jednocześnie grałem na pbf kolejnej sławy internetu a przynajmniej tutaj... Hofmana Moritsu. Więc jakby to powiedzieć grałem na [RIP]Bleach Revolution (tym starym zostało coś innego teraz po nim ten 2 też umarł w sumie ale starszy był większy dużo większy) Dawne to były czasy jednak pbf ten upadł na krótko po moim przybyciu. Potem powstał twój już od początku Hoffmanowy twór [RIP]Era Bleacha. No tam też w sumie byłem... Na początku niezbyt jeszcze obeznany w internetach. A usiłowanie zabicia admina wydawało mi się wówczas dość ciekawą rozrywką. Byłem tam pod nickiem Rafael.(byłem kreatywny xD)
Potem były jakieś reedycje [Rip]Shinnobi Które też padły no i wiadomo przeżyłem nawet rewolucję jak nie więcej ... Więc Byłem też na [RIP]Naruto life czy coś nawet nie pamiętam jak ten odłam miał... Jako Kishin. A następnie na reanimacji tego [RIP]Shinjiu Regashi Jako Uma
Na tych z drugiej strony odłamu odsłon Shinnobi to grałem potem jako Kamina. Ta "Nieśmiertelny" Kazekage. W czasach kiedy Kazekage umierali jeden po drugim aż nim zostałem na początku nawet byłem sam w pustej wiosce ale to się wyklepało i nagle forum umarło. xD


Podsumowując trochę widziałem... A co się zobaczy to się nie od zobaczy... Czasem się zastanawiam czy to ja ubijam te pbfy...

No nic napisałem bo może ktoś skądś mnie kojarzy nie zdziwił bym się. I tak nieco dziwnie siedzieć już trochę i się nijak nie przedstawić.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2017, 21:05 przez Septo, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Re: Przywitaj się!

189
Siema. Jestem Ela. Rzuciłam studia na pierwszym roku bo byłam leniwa i mi sie nie chciało. Rodzice o tym nie wiedzą i myślą że dalej studiuję. Pracuję w sklepie spożywczym. Jestem nałogową palaczką, mam zajebiście pojebany i chory gust muzyczny i uwielbiam rpg i pbf. Fajnie jest marzyć i być w ciekawszym świecie w którym jest się kimś fajnym a nie jakimś przegrywem xd No, nic dziwnego ze ludzie lubia sie wcielac w różne role w grach rpg. Ja to rozumiem. Lubie tez komputerowe gry rpg (tesy, a zwłaszcza morrowind <3 dark soulsy <3 ) a czasem tez bardzo chetnie zagram w jakiegos shootera. Mam wielką słabość do żołnierzy. Za mundurem panny sznurem xd Na pdfach mam male doswiadczenie ale jednak mam i potrafie ciekawie napisać posta. Miło mi was poznać :)

Re: Przywitaj się!

190
Witam, Piotr z tej strony. Z Białegostoku pochodzę, małe miasto, ale piękne na swój sposób. Lubię RPG, strategie i granie na harfie. Znaczy słuchać, bo sam nie umiem. :P Do pbfów wracam po paru latach przerwy.
Near a tree by a river
There's a hole in the ground
Where an old man of Aran
Goes around and around
And his mind is a beacon
In the veil of the night
For a strange kind of fashion
There's a wrong and a right

But he 'll never
Never fight over you

Re: Przywitaj się!

192
Ahoj! Nazywam się Jakub i styczność z PBFami miałem już raz, więc załapuję podstawy :D Znacznie bardziej wolę Papierowe RPGi, ale chwilowo odczuwam pustkę po tym, bo mój MG ciągle jest zajęty xd O Herbii dowiedziałem się z list polecanych forumów z KsiążkiTwarzy :P Ogólnie postaram się jak najszybciej zrobić KP, a potem dołączyć do rozgrywki :DD

Wróć do „Karczma”