Re: Przywitaj się!

212
eryk955 pisze:Moje skrzywienie to niemożność grania męskimi postaciami, no chyba że jest to narzucone przez grę, jak Wiesiek :)
Licho już gdzieś kiedyś wrzucała tego gifa, ale pozwolę sobie zrobić to jeszcze raz:
Spoiler:
Tak serio, to na pewno odnajdziesz się na Herbii. Znaczna część żeńskich postaci prowadzona jest tutaj przez mężczyzn (a przynajmniej znaczna część z nich lubi tak o sobie myśleć). 'twas obviously a joke

Re: Przywitaj się!

213
Doobry! Wiem gdzie i skąd jestem, ale wiem też skąd nie jestem i gdzie mnie nie ma, choć kilometry do przebycia nigdy nie są problemem!
Jestem wredną żmiją, która bardzo lubi denerwować ludzi, choć wszystko na zasadzie zwyczajnych śmioszków, którymi mam nadzieję was nie zrazić. Zdarza mi się czasem i pomyśleć i właśnie jak sobie teraz tak myślę, to może nawet pokuszę się na ujawnienie, gdzie obecnie stacjonuję.
Miejsce bez plaż, choć z dniami Morza, miasto bez Morza, ale z Odrą przy centrum.~
Tak, dokładnie, to Szczecin. Słyszałam, że w serialach ludzie tutaj wyjeżdżają i znika po nich ślad, więc i ja spróbowałam! Chyba słabo się udaje jeśli spojrzeć na pozostawienie po sobie kilku znaczków w internecie, ale trzeba przynajmniej uszanować starania, o! Jeśli natomiast chodzi o rodzinne miasto, to jest to miasto winem płynące - szczególnie we wrześniu, bo mowa o Zielonej Górze!

Jeśli macie jakieś pytania - bez krępacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Re: Przywitaj się!

216
Czy posiadają odpowiednik w rzeczywistości?
Nie jestem pewna, czy takim odpowiednikiem można określić stałym ze względu na dość kruchą postawę człowieka (który de facto nie jest rzeczą) - perfekcyjnego idealisty. Jeśli zaś chodzi o przedmioty i stricte matematyczne rozwiązania, to jakoś szczerze powiedziawszy tego nie widzę, stąd ciężko mi umiejscowić tematykę sporu jako istotę określonych rzeczy.
Natomiast patrząc na brak odpowiednika w rzeczywistości, to jestem skora bardziej skłonić się do tego frontu ze względu na samo znaczenie słowa idei. Stąd właśnie pochylę głowę ku tej stronie.
Swoją drogą świetny temat, do dziś się nie zgłębiałam!
Jakie jest Twoje stanowisko Guede?

Re: Przywitaj się!

219
Siemson! Jestem Janek, mieszkam w swoim rodzinnym mieście Łodzi gdzie studiuję na Politechnice na II stopniu. Poza studiami działam w branży muzycznej jako manager a moją pasją od dzieciństwa jest koszykówka.
Moją przygodę z PBF-ami zacząłem już jako mały szczyl na forum z uniwersum Assassin's Creed. Potem przerobiłem masę innych forów, o przeróżnej tematyce które pewno kojarzycie.
Na Herbii zarejestrowałem się by szukać inspiracji do mojej książki, do napisania której zbieram się od kilku lat.
Pytajcie o co chcecie, chętnie odpowiem i widzimy się w fabule!

Re: Przywitaj się!

223
Wita was wszystkich najnowszy nabytek tegoż zacnego forum, Michał z Puław. Wielbiciel Śródziemia, fan wiedźmina, nerd Westeros, zagorzały czytelnik Lovecrafta, nałogowy ćpun fantastyki zarówno tej rodem ze średniowiecznej Europy jak i pustki międzygwiezdznej. Pomimo, że lubię także takie fantasy jak gwiezdne wojny i dungeons and dragons o wiele bardziej przemawiają do mnie mroczniejsze klimaty rodem z kart powieści Pana Sapkowskiego, dlatego Herbia od razu przypadła mi do gustu. Do zobaczenia na szlaku!

Re: Przywitaj się!

225
Cześć Michale, czekamy na twojego śmiałka. Albo śmiałczynię. Wszak na Herbii keine grenzen, zapytaj chłopaków.

Mam też kilka złotych rad: nie przejmuj się momentami skisłą atmosferą na shoucie i śmiało dodawaj coś od siebie, ładnie odpisuj w przygodzie, zjadaj wszystko z talerza i myj uszy.

Miłej zabawy!
Obrazek

Wróć do „Karczma”