Skąd wiesz o Herbii?

Można wybrać tylko 1. opcję

Pokaż wyniki

Re: Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o Herbii?

35
Od swojego znajomego z innego forum, zwanego Eriaszem, z którym zaznajomiłem się także w życiu, powiedzmy, realnym. Mieszkamy w tym samym mieście i ogólnie to on mnie zachęcił do grania tutaj.
Zwykł być Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla
Obrazek

Re: Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o Herbii?

37
Toplista. A toplistę znalazłem w Google, więc można powiedzieć że szukałem w Google a nie na topliście. A jak już wujaszek pokazał mi jakąś toplistę, to popatrzyłem co jest na górze i mi się spodobało.

Najdziwniejsze było to, że szukałem "english play by post toplist" bo chciałem poroleplayować po angielsku (yeah, I hope you know what I mean), ale mi Google wyrzuciło polską toplistę. Ale z ciekawości sprawdziłem co jest na tej polskiej topliście i muszę przyznać, że mi się spodobało.

Można więc powiedzieć, że trafiłem tutaj dzięki Google, niezbyt umiejętnie szukając anglojęzycznych PBFów :D
A w poszukiwaniu dobrego anglojęzycznego PBF jestem nadal.

LOL
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma”