Kram "Herbia"

1
Wątek służący do zamieszczania ogłoszeń handlowych. Może akurat ktoś chce się pozbyć książek, gier, płyt albo zwłok.

Z mojej wyprzedaży książkowej zostało jeszcze kilka pozycji, może ktoś będzie chętny:

Punkt Zapalny – Myke Cole 10 zł
Piąta czarownica – Graham Masterton 15 zł
Sierżant - Miroslav Zamboch 10 zł
Córka kata – Oliver Potzsch 10 zł
Dzikie Karty (nieczytana) - George R.R. Martin 20 zł
Miasteczko Salem – Stephen King (wydanie kieszonkowe) 5zł

Książki w stanie bardzo dobrym, zazwyczaj raz czytane. Jeśli Wrocław to odbiór osobisty, a jeśli nie to trzeba doliczyć koszt wysyłki. Na poczcie za zwykły list w granicach 7 zł, jeśli dwie-trzy książki to minipaczka za 9,50zł. A jeśli więcej to już normalną paczką w przedziale 15-19 zł.

Dodatkowo mam na sprzedaż planszówkę Ashes: Odrodzenie z Popiołów. Rozpakowana, jedna rozgrywka na koncie. Niestety nietrafiony prezent. Sprzedam za 100 zł plus koszt wysyłki.

Sam poszukuję gry Horror w Arkham w wersji karcianej, podstawkę, chyba, że ktoś ma również jakieś dodatki.

Re: Kram "Herbia"

2
Pozwólcie, że pod osłoną nocy ja też tu rozstawię swój stragan. Po wybuchu Biblioteki w Oros wylądowały u mnie następujące książki, sprzedam tanio, więc nie namyślajcie się długo i bierzcie, zanim sakirowcy mnie zamkną.

- Kevin Walker, Lekcje rysowania i malowania fantasy: BESTIE (fantasy bestie to właśnie Wy, Herbiaki)

- Finlay Cowan, Lekcje rysowania i malowania fantasy: GRAFIKA KOMPUTEROWA

- Allan Zola Kronzek i Elizabeth Kronzek, Księga wiedzy czarodziejskiej: przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera (ej, polecam wszystkim czarodziejom ku inspiracji, bo to nawet mniej potterowe, a bardziej ogólnie czarodziejsko-historyczne dzieło, naprawdę bardzo ładnie wydane!) SPRZEDANE!

- Brian W. Aldiss, Cieplarnia (polecam, niesamowite SF o dzikiej przyrodzie, w obliczu której ludzie zostali zdegradowani do maleńkich, słabych, zielonych istotek... lepiej nie przywiązujcie się za mocno do bohaterów)

- Eugeniusz Dębski, Wydrwiząb

- John Moore, Heroizm dla początkujących (przewodnik dla początkujących bohaterów, czyli książka natrząsająca się ze wszystkich możliwych klisz fantasy; trochę suchych żartów, ale w sumie to istna karuzela śmiechu i niezła rozrywka) ZAKLEPANE

- Christopher Paolini, Eragon (nie czytałam, ale jak ktoś lubi smoki, to tu jest taki wielki smok na okładce)

- Ian McDonald, Chaga (zaczyna się niby niepozornie, ale znowu odjechane SF, tym razem w afrykańskiej scenerii, o ile pamiętam)

- Andrzej Sapkowski, Żmija

- Kohta Hirano, Hellsing (manga - tom I) (pierwsza i chyba jedyna manga, jaką czytałam - Sailor Moon w dzieciństwie się nie liczy; pamiętam z niej tylko tyle, że Alucard jest najpiękniejszy)

- Lois McMaster Bujold, Towarzysze Broni

- Peter S. Beagle, Ostatni jednorożec (to była chyba moja pierwsza książka fantasy! I byłam na nią w owym czasie zdecydowanie za młoda!) ZAKLEPANE

- Tad Williams, Marchia Cienia (tom I) (gruba cegła!)

- Maja Lidia Kossakowska, Siewca Wiatru

- Izabela Szolc, Połowa nocy (coś o starożytnej wampirzycy)

- Anna Brzezińska, Opowieści z Wilżyńskiej Doliny (jak głosi napis z tyłu okładki - FANTASY DLA DOROSŁYCH; Polecam postać Babuni Jagódki, całkiem zaradna z niej kobieta)

- Gordon R. Dickson, Święty smok i Jerzy

- Jacek Piekara i Damian Kucharski, Necrosis: Przebudzenie

- Jonathan Carroll, Kraina Chichów (szaleństwo) ZAKLEPANE


Pozbędę się tych cudów po dyszce, no, może pierwsze trzy pozycje po piętnaście. Koszty przesyłki to tam wyżej Dibby rozkminił.
Obrazek
Specjalny medal od Aod. I od Kota.

Re: Kram "Herbia"

3
Obrazek

Niniejszym, z dumą oznajmiam, że mam na sprzedaż intrygujące historie i akcesoria treningowe do ćwiczenia wyobraźni. Stan igła, raz przeczytane, księgarz gonił mnie do wyjścia, bo się rozmyślił, a potem wydzwaniał, żebym mu czytał co lepsze fragmenty.


Zdjęcia:En face
Profil
Pozowanie w pozycji leżącej
Jeszcze jeden egzemplarz, o którym przypomniałem sobie poniewczasie
Opis asortymentu: Jacek Piekara „Szubienicznik” (rok wydania: 2013) — Kryminał w czasach Rzeczypospolitej Szlacheckiej, popełniony przez autora słynnego w naszym kraju Cyklu Inkwizytorskiego. Bogato okraszony łaciną i sentencjami w tym języku, dla wygody Szanownego Czytelnika z objaśnianymi przypisami u dołu bieżącej strony. Cena: 15 pln

Brandon Sanderson „Elantris” (rok wydania: 2007) — Epicka, pełna magii, polityki i interesujących postaci (osobiście faworyzuję kapłana Hrathena) opowieść o upadku legendarnego miasta stworzona przez debiutującego Brandona Sandersa. Okrzyknięta „najlepszą powieścią fantasy ostatnich lat”. Musi prawda, bo to Orson Scott Card krzyczał Cena: 15 pln

Witold Jabłoński „Słowo i miecz” (rok wydania: 2013) — reklamowana u nas jako słowiańska „Gra o Tron”, niebezpodstawnie, choć zdecydowanie więcej w niej słowiańskości, niż GoT-a. Znajdzie się też sporo miejsca na magię, bo niniejsza historic fantasy, poza posiłkowaniem się faktycznymi kronikarskimi źródłami, eksploruje również terra incognita jaką są obyczaje i wierzenia Słowian. Polecam szczególnie rodzimowiercom, a także nieprzyjaciołom Chrystusa. Cena: 15 pln

Tomasz Kołodziejczak „Czerwona mgła” (rok wydania: 2012) — Nie pamiętam detali, bo czytałem wieki temu, ale odniosłem wrażenie, że to to coś w rodzaju polskiego Warhammera. Ostatnia Rzeczpospolita, odwołując się do swoich najlepszych patriotycznych i partyzanckich tradycji, broni się przed Chaosem, tym razem literalnym, a nie tylko politycznym i obyczajowym. I robi to dobrze, choć jego macki otaczają ją ze wszystkich frontów, a karabiny Sług Mroku wygrywają lasciate ogni speranza podczas nieprzerwanego ostrzału. Cena: 10 pln

Miroslav Žamboch „Bez litości” (rok wydania: 2011) — Słynny czeski autor zafundował nam zgrabną, nieskomplikowaną, choć zajmującą opowieść o byłym gladiatorze, zmagającym się z wódką, przeszłością i poszukiwaniami zarobku, jak i swojego miejsca na świecie, a wyznającym przy tym prostą, lecz sprawdzoną filozofię pt. „W życiu trzeba ryzykować, a nie się, kurwa, jebać”. No i posługującym się mieczem typu katzbalger, co samo w sobie zasługuje na uznanie. Cena: 10 pln — sprzedano siwemu panu w pierwszym rzędzie, zbryzganemu krwią demonów.

Robert Foryś „Sztejer” (rok wydania: 2010) — To historia o facecie, który włóczy się samopas po traktach i gościńcach niejednoznacznie moralnego świata (a może raczej jednoznacznie niemoralnego), mordując potwory i rozmaitych skurwysynów. Brzmi znajomo? Dorzućcie do tego postapo, jeden z mieczy zamieńcie na obrzyna i będziecie mieli jako-taki obraz całości. Cena: 10 pln

Jakub Ćwiek „Kłamca, tom I” (rok wydania: 2011) — Wszyscy znają i kochają Lokiego. Trudno, żeby nie lubić tego przewrotnego, mala fide gnojka, który w swojej karierze wielokrotnie grał na nosie największym nawet Asom. Zresztą nie tylko im, bowiem w licznych tekstach popkultury na swój temat, sprytny olbrzym gościnnie udzielał się w innych mitologiach. Tak jak u pana Ćwieka, gdzie przyjdzie poruszyć mu niebiosa i piekielne kręgi.
Cena: 10 pln

Jacek Piekara „Ani słowa prawdy” (rok wydania: 2008) — zbiór opowiadań o czarodzieju w (nie do końca) klasycznym świecie fantasy, który zdecydowanie ma więcej szczęścia i poczciwości, niż rozumu. Zabarwione humorystycznie, co bynajmniej nie oznacza, że wszystko jest milutkie i zwykło iść gładko. Jeżeli dobrze pamiętam, elfy były tu morderczymi skurwysynami. Cena: 10 pln

Witold Jabłoński „Uczeń czarnoksiężnika” (rok wydania: 2004) — pan Jabłoński po raz drugi, oczywiście w kategorii historic fantasy. Z przewagą historic, choć napisane w intrygujący w sposób, także w kontekście historii czarnoksięstwa, co z pewnością będzie atutem dla głodnych wiedzy i inspiracji adeptów ścieżki lewej ręki. Pierwszy tom skądinąd znanego cyklu „Gwiazda Wenus, Gwiazda Lucyfer” (nadmienię, że posądzanego o promowanie satanizmu i antyklerykalizmu, jeżeli potrzebują Państwo dodatkowej zachęty). Zdjęcia co prawda zrobić zapomniałem, ale gwarantuję, że jakością nie odbiega od pozostałych egzemplarzy. Zaręczę o tym nawet odpytany w środku pentagramu. 10 pln

ACHTUNG, PROMOCJA: Cena w przypadku zakupu całości powyższego kompletu — 95 pln +ewentualne koszta wysyłki, jak wyżej i w przypadku każdego detalicznego zakupu
Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, 21:40 przez Guede [Bot], łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kram "Herbia"

6
10 kwietnia jadę na statek, toteż wystawiam na sprzedaż kilka gratów handmade ze skóry. Być może komuś się przydadzą:

4 portfele runiczne (50zł od sztuki- jeden z nich, ten po prawej na dole ma lekką skazę, więc jego ożenię za 30zł). Przeznaczenie głównie na banknoty lub karty kredytowe i wizytówki.

Portfel z symbolem Hordy (miałem go nosić sam... skończył w szufladzie :P)- 50zł. Przeznaczenie takie jak w przypadku runików. Z tą różnicą, że emblemat wydziarałem na obydwu stronach.

Dziennik oprawiony w skórę ze strusią wstawką- normalnie żądam za niego przynajmniej dwie stówy. Dla Herbian zniżka- 150zł ;)
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma”