Forumowy spis graczy

1
Jako, że braku życia nigdy za wiele, a temat gier komputerowych wszelkiego rodzaju często wypływa na sb, postanowiłam stworzyć nam wątek na jakiś luźny, forumowy spis graczy. Mieliśmy już kiedyś rozmowy o LoLu, Dotcie itp., ale myślę, że fajnie byłoby móc zostawić w konkretnym temacie swoje namiary dla zainteresowanych wspólną rozgrywką.

Taki wzór zostawiam do dowolnej modyfikacji:

Kod: Zaznacz cały

[b]Gram w:[/b] 
[b]Nicki/identyfikatory:[/b] 
[b]Komunikatory:[/b] 
I żeby nie być gołosłowną:

Gram w: Overwatch, Borderlands 2, Garry’s Mod, TF2, Left For Dead 2, GTA V Online
Nicki/identyfikatory: katarzyna.annaa (Steam ID), KawaiiSneeze#2966 (Battletag), katarzyna.annaa (Social Club)
Komunikatory: katarzyna.annaa (Skype), TS

Re: Forumowy spis graczy

4
Gram w: GTA Online, Hearthstone, Overwatch i czasem Liga. Cywilizacja V (współdzielenie biblioteki Steam i zmiana płyty głównej nie idą ze sobą w parze :/).
Nicki/identyfikatory: Uwaga, bo kreatywne nazwy. Leevakk#2599 (BattleTag), Leevakk (Steam), Leevakk (Social Club), Leevakk (League of Legends).
Komunikatory: Czaty w grach. Nie lubię komunikatorów głosowych.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2016, 15:27 przez Leva, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Forumowy spis graczy

8
W co gram? No to jazda :D
- Armored Warfare!!! Żadnych WoTuf, żadnych ŁorFanderów, tylko Armored Warfare!!!!
- Dawno of War 1 i 2 (obojętnie jaki dodatek, mam wszystkie)
- Endless Space: Disharmony
- L4D2
- Killing Floor
- Sins of Solar Empire: Rebellion (nakłoniłem znajomego, po maturach będzie granie :D )
- Trine 1&2
- Magicka (+wszystkie DLC z bundla, chciałbym kiedyś zagrać bo nie przeszedłem jeszcze :D )
- Company of Heres
- Kiedyś grałem w Nevera online, wbiłem 60 poziom (wtedy max) i zostawiłem grę)

Na steamie znajdziecie mnie pod nickiem: Leser97
Obrazek
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę

Re: Forumowy spis graczy

13
Wszystkim zainteresowanym roleplayem chciałbym zaproponować nieco inny rodzaj rozgrywki, zasadniczo różniący się formą, lecz treścią pozostającym na tyle podobny by móc tutejszych bywalców zainteresować.
Być może ktoś z was grał już kiedyś w Neverwinter Nights, jako że gra jest dosyć stara, lub też nie; niezależnie od tego, chciałbym zachęcić do spróbowania, gdyż gra na serwerze PW (persistent world) różni się zasadniczo od oryginalnej kampanii (która jest do niczego) – jest wzbogacona o multum dodatków zarówno od strony mechanicznej, jak i wizualnej, a także o czynnik ludzki który umożliwia branie aktywnego udziału w kreacji świata.
Sądzę, że każdy kto spędza lub spędzał czas na pisaniu postów na PBF-ie mógłby się czymś takim zainteresować, gdyż roleplay polega w gruncie rzeczy na tym samym: opisywaniu czynności jakie postać wykonuje, z wyjątkiem walki która opiera się na mechanice gry. Jedyną barierą jaką dostrzegam jest język – gra wymaga dość dobrej znajomości angielskiego, i potrafi być to wyzwaniem, ale uważam że jak najbardziej warto je podjąć.
Zapraszam również tych którzy w grę nigdy nie grali oraz nie posiadają jej – jestem w stanie udostępnić w pełni legalny klucz CD jako że kiedyś gra została rozdawana za darmo na GOG. Również oferuję pomoc w każdym aspekcie, roleplayowym oraz mechanicznym, jeśli taka byłaby potrzebna.
Dla zainteresowanych zostały stworzone poradniki – jeden, dłuższy, opisujący caly proces instalacji oraz mechanikę serwera, drugi skupia się jedynie na "lore" oraz wydarzeniach z gry, mający ułatwić zrozumienie akcji.

https://docs.google.com/document/d/1i8k ... ABxxR7VuEQ

https://docs.google.com/document/d/1Dxn ... 4sr6ILpmYw
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma”